SKU
1000000190

Carraro Sportive 222

DDK jelli sele ile konforlu bir seyahat imkanı veren Carraro SPORTIVE 222 BAYAN 21-V VB yoğun iş temposunda spor yapmaya zaman bulamayanların tercih edebileceği bir model.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Sportive 222
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8" MLO MAŞADAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY510
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Lastik
CHAOYANG 700X38C
Krank Takımı
ÇELİK 48X38X28T
Arka Dişli
SHIMANO TZ500 14-28T
Sele
Ddk Jelli
Çatal metaryeli
Aluminum

DDK jelli sele ile konforlu bir seyahat imkanı veren Carraro SPORTIVE 222 BAYAN 21-V VB yoğun iş temposunda spor yapmaya zaman bulamayanların tercih edebileceği bir model. Dayanıklı bir gövdeye sahip olmasına rağmen hafif bir şehir bisikleti olarak bilinen modelin kadrosu 11/8 inç ölçülerinden oluşan yarı entegre alüminyum malzemeden üretilmiştir. Maşası ise yine alüminyum özellikleri taşıyan ve aynı ölçüde yapılmış Zoom markasının izlerini taşır.

Vites Sistemi ve Arka Dişli

Bu modelde Shimano’nun Tourney’i kullanılmıştır. Ön vitese TY 510 ve arka viteste TY 300 tercihinde bulunulmuş olup, vites kolu yine aynı serinin uyumlu modeli olan EF41 3x7 kullanılarak oluşturulmuştur.

Bisikletteki krank takımının oldukça sağlam olmasını sağlayan özellikle ise yapımında birinci sınıf çelik alaşımlarının tercih edilmiş olmasıdır. Takımın ölçüleri 48x38x28 şeklinde dizayn edilmiştir.

Modeldeki arka dişlinin de Shimano markası tarafında üretildiğini söyleyebiliriz. TZ21 14 – 28T adlı seri kullanılmasının nedeni, dişlinin vites takımı ve koluyla uyumlu olmasının hedeflenmesidir.

Lastikler ve Fren Sistemi

SPORTIVE 222 BAYAN 21-V VB modelinde lastiklerin ebatı 700x35 olarak belirlenmiştir. Şehir içinde yeterli büyüklük olarak kabul edilen bu ölçüler çoğu modelde standart olduğu için oluşabilecek herhangi bir arızada sorunsuz tamirat ya da bakım imkanı sunar. Marka olarak da CST tercih edilmesi, dayanıklılık bakımından oluşabilecek soru işaretlerini de kaldırır.

Şehir içi kullanım için tasarlanan bisikletlerde görmeye alışkın olduğumuz alüminyum fren sistemi bu modelde de yer alır ve V şeklindedir.

Diğer Özellikleri

  • Bisikletin gidon kısmı kadınların gezilerinde rahatça tercih edebilecekleri şekilde üretilmiştir.
  • Tekerlekleri, hafif engebeli arazilerde ve bozuk yollarda bile pratik bir sürüş imkanı sağlar.
  • Sele kısmında kullanılan jelli teknoloji sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi herhangi bir ağrı ya da yorgunluk yapmaz.

Carraro markasının en seçkin modellerinden biri olan bu ürün, satın alan kullanıcıları uzun süre şikayetsiz kullanabilecekleri bir seçenek. Eğer bisiklet konusunda daha önceden bir tecrübeye sahip değilseniz ve sorun çıkarmayan bir model arayışındaysanız, pişman olmazsınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Sportive 222
Değerlendirmeniz
To Top