SKU
1000000192

Carraro Sportive 224

Şehir içinde hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir bisiklet olan SPORTIVE 224 ERKEK 24-V VB gece yolculukları için de güvenli bir seyahat imkanı sunar.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Sportive 224
Marka
Carraro
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY510
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX800
Lastik
CST 700X35C PATLAMAYA DİRENÇLİ REFLEKTÖRLÜ
Sele
Selle Royal

Küçük kardeşi 223’ten sonra piyasa sürülen Carraro SPORTIVE 224 ERKEK 24-V VB geliştirilmiş özellikleri ve şık görüntüsü ile yanınızdan ayırmayacağınız bir yol arkadaşı olacak. Üründe diğer modellerle benzerlik gösteren öğe, alüminyum kadro kullanılmış olmasıdır. Artık şehir bisikletlerinde bir standart haline gelen 11/8”lik ölçüye bu modelde de rastlayabilirsiniz. Kadronun yarı entegre olması ise kolay sürüş saplayan detaylar arasındadır.

Maşa Özelliği

Ürünün yeniliklerinin en başında maşa yapımında kullanılan teknoloji geliyor. Maşadan kilitli olacak şekilde dizayn edilen bu kısımda 63 milimetrelik bir maşa kullanılmıştır. Suntour tarafından geliştirilen bu teknolojini adı ise NEX HLO olarak bilinir.

Modelde yer alan vites sistemi ve krank takımında Shimano markasını görebilirsiniz. Carraro ürünlerinin birçoğunda tercih edilen Shimano, sektörün en bilindik markaları arasında yer alır. Arka ve ön vitesin her ikisinde de Tourney serisi kullanılması, sistemin diğer parçalarıyla da sorunsuz çalışmasını sağlar. Arka viteste TX 800 ve ön viteste de TY 510 tercih edilmiştir. Vites kolunda ise bir önceki modelden farklı olarak EF500 3x8 bulunur.

Diğer Özellikler

  • Üründeki krank takımı 48x38x28 ölçülerinde üretilmiştir ve Shimano TY 301 kullanılmıştır.
  • Arka dişlilerde Shimano’nun CSGH serisinin 12 – 32 T olarak adlandırılan kaset tipi modeli vardır.
  • Şehir hayatına en uygun fren seçeneklerinden biri olan alüminyum V fren sistemi, modeli ön plana çıkarak özelliklerden biridir.

Şehir içinde hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir bisiklet olan SPORTIVE 224 ERKEK 24-V VB gece yolculukları için de güvenli bir seyahat imkanı sunar. Çünkü modelin tekerleklerinde karanlıkta bile fark edilmenizi sağlayan reflektör sistemi bulunur. CST tarafından üretilen ve 700x35 ölçülerinde olan lastikleri de patlamalara karşı dirençlidir. Lastiklerin iç kısmında yer alan jantlarda ise çift kat alüminyum tercih edilmiştir. Carraro’nun kendi üretimi olan bu jantlar, sürüş keyfinizi artırması için tasarlanmıştır. Modelde dikkat çeken yeniliklerden birisi de gidon kısmının ayarlanabiliyor olmasıdır. Bu sayede yokuşlarda daha az yorulmak için vücudunuza uygun bir ayarlama yapmanız çok kolaydır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Sportive 224
Değerlendirmeniz
To Top