SKU
carraro-sportive-226

Carraro Sportive 226

Ayarlanabilir gidon boğazıyla her boydan biniciye uygun hale getirilebilen Carraro SPORTIVE 226 BAYAN 24-V HD şehir hayatının trafiğinden sıkılanların imdadına yetişiyor.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Sportive 226
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TY510
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M310
Lastik
CST 700X35C PATLAMAYA DİRENÇLİ REFLEKTÖRLÜ
Sele
Selle Royal

Ayarlanabilir gidon boğazıyla her boydan biniciye uygun hale getirilebilen Carraro SPORTIVE 226 BAYAN 24-V HD şehir hayatının trafiğinden sıkılanların imdadına yetişiyor. Hafta sonlarını arkadaşlarıyla düzenlediği gezilerde bisiklet sürerek geçirmek isteyen bayanların gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir model olarak bu ürünü gösterebiliriz.

Gövde Özellikleri

Ürünün ön kısmı bayanlara özel olarak dizayn edilmiştir ve tehlikelere karşı üstün koruma sağlar. Dayanıklı bir modeldir çünkü kadrosu yarı entegre sistemde üretilmiştir. Ayrıca alüminyum malzeme içeren 11 / 8 inç ölçülerinde bir parçadan oluşur. Maşası 28 inç olup, Suntour Nex 633 mm ve maşadan kilitlidir.

Kısa ve orta mesafe sürüşler için hazırlanan gövde aksamında kullanılan alüminyum, hem uzun ömürlü bir kullanım sağlar hem de bisikletinizin hafifliğinin sebebidir. Bu sayede karşınıza çıkan merdivenlerde ya da dik yokuşlarda bisikletinizi taşırken zorlanmazsınız. Ayrıca apartman hayatı yaşayanlar için de uygundur. Çünkü ideal ölçülerde üretilmiştir ve çok yer kaplamaz.

Lastikler ve Fren Sistemi

SPORTIVE 226 BAYAN 24-V HD modelinin lastikleri CST tarafından üretilmiştir. 700x35 ebatlarında olan lastikler kolay patlamaz. Bunun yanı sıra üründeki lastikler kendinden reflektörlüdür. Yani akşam saatlerinde yapılan seyahatlerde, diğer araçların sizi çok daha iyi görebilmesine yardımcı olur.

Frenlerinde ise hidrolik disk sistemi kullanıldığını söyleyebiliriz. bu sistem sayesinde tekerleklerin orta kısmından dışarı doğru bir moment uygulanır ve ani frenlerde bile çok kolay durma sağlar. Fren sistemindeki marka tercihi Shimano ve model de M315’tir. Jantlarında ise Carraro üretimi alüminyum disk tercih edilmiştir.

Vites Sistemi ve Özellikleri

Modelde çift taraflı bir vites sistemi mevcuttur. Yani hem ön hem de arka tekerleklere balı dişliler sayesinde vites değiştirildiğinde bisikletin performansı eşit derecede yükselir. Viteslerde tercih edilen marka ise piyasanın en güçlü isimlerinden olan Shimano’dur. Ön viteste markanın Tourney TY510 modeli tercih edilirken arka vites, Altus M310’dur.

Ürünün arka tarafındaki dişlilerde ise vitesle uyumlu olması açısından Shimano CSGH20 12-32T kaset kullanılmış ve vites kolu da Altus M310 3x8’dir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Sportive 226
Değerlendirmeniz
To Top