SKU
carraro-sportive-227

Carraro Sportive 227

Bisiklet hobisi olanların şehir yaşamındaki en sağlam yol arkadaşı olan Carraro SPORTIVE 227 ERKEK 27-V HD modeli, gerek yol tutuşu gerekse de sürüş keyfi açısından tercih edebileceğiniz en iyi bisikletlerden biridir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Sportive 227
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
27 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8" YARI-ENTEGRE
Maşa
SUNTOUR NEX RL 63mm GİDONDAN KİLİTLİ
Ön Vites
SHIMANO ALTUS M370
Arka Vites
SHIMANO DEORE M591
Vites Kolu
SHIMANO EF505 3X9
Lastik
SCHWALBE DELTA CRUISER PLUS 700X38C PUNCTURE GUARD REFLEKTÖRLÜ
Krank Takımı
SHIMANO M371 48X36X26T
Arka Dişli
SHIMANO HG200 11-34T
Sele
SELLE ROYAL SHADOW
Alüminyum 1-1/8” yarı-entegre hydroformed kadro, Suntour NEX RL 63mm gidondan kilitli maşa, Shimano DEORE M591 vites, EF505 3X9 vites kolu ve MT200 hidrolik disk fren sistemine sahip SPORTIVE 227, hem tasarım hem performans olarak tüm beklentinizi fazlasıyla karşılayacak!

Bisiklet hobisi olanların şehir yaşamındaki en sağlam yol arkadaşı olan Carraro SPORTIVE 227 ERKEK 27-V HD modeli, gerek yol tutuşu gerekse de sürüş keyfi açısından tercih edebileceğiniz en iyi bisikletlerden biridir. Gidondan kilitli maşa kullanılması sebebiyle estetik bir görünüm oluşturan model şehir bisikletleri arasında sağlamlığıyla ön plana çıkan bir seçenektir.

Gövde Özellikleri

Üründe, aynı modelin bir önceki versiyonlarından farklı olarak Suntour Nex RL kullanılmıştır. 63 mm kalınlığı olan bu parçanın gidona kilitli olması, modelin en ayırt edici özelliğidir.

11/8 inç ölçülerindeki alüminyum kadro ise yarı entegre olarak dizayn edilmiştir. Bu sayede gidonun kolayca kontrol edilmesi sağlanırken, koordinasyonu da artırılmıştır.

Vites Sistemi

Vites tercihi olarak SPORTIVE 227 ERKEK 27-V HD üzerinde diğer modellerdeki gibi Shimano markası tercih edilmiştir. Bisikletin arka vitesi Deore serisi ile oluşturulmuş ve m591 modeli kullanılmıştır. Ön kısımdaki viteste de aynı markanın Altus serisinden faydalanılmıştır ve model olarak da m370 tercihinde bulunulmuştur.

Bisikleti arka tarafında olan dişliler yine Shimano esintileri taşır. Genellikle görülen parçalardan farklı olarak bu modelde 11-34 kaset olarak biline CSGH20 serisi vardır.

Diğer Özellikler

  • Ürünün krank takımı 48x36x36 ölçülerine sahiptir ve Shimano Altus modelidir.
  • Vites kolu olarak da Shimano kullanılmış olup Altus serisinin m370 olarak adlandırılan modelidir ve ölçüleri 3x9’dur.
  • Binicinin oturacağı bölgede Sele Royal kullanılmıştır ve ergonomik bir sürüş deneyimi sağlar.
  • Bisikletin gidon kısmında sürücünün kendisinin ayarlama yapma olanağı vardır. Bu sayede yola göre bir pozisyon almak kolaylaşır.

Carraro markasının bu modelinde sunula ayarlanabilir gidon özelliği sayesinde, bisikleti birden fazla kişi kullandığında her binici kendi ayarını yapabilir. Şehir bisikletlerinin genel özelliklerinin çoğunu taşıyan bu ürün, hayatında ilk kez bir bisiklet sahibi olacaklar için de idealdir. Çünkü hem hafif hem de kullanışlı olması nedeniyle kısa sürede etkin bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Ayrıca alüminyum malzeme kullanılması nedeniyle de benzerlerine kıyasla oldukça hafiftir. Ürünü kolayca taşıyabilmeniz en büyük artılarından biridir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Sportive 227
Değerlendirmeniz
To Top