SKU
carraro-sportive-324

Carraro Sportive 324

Değerlendirme:
100%
Carraro Sportive 324 erkek şehir 24-V HD 28 inç bisiklet modelinde alüminyum 1.1/8 inçlik yarı entegre bir kadro tercih edilmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Carraro Sportive 324
Marka
Carraro
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE
Maşa
YOL ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO M191
Arka Vites
SHIMANO ALTUS M310
Vites Kolu
SHIMANO ALTUS M310 3X8
Lastik
CST 700X35C
Sele
Selle Royal
Çatal metaryeli
Aluminum

Carraro marka Sportive 324 erkek şehir 24-V HD model bisikletler ile şehir içinde güvenli seyahatler yapabilirsiniz. İş için, gezinti amaçlı ve spor amaçlı sürüşlerde yüksek konforuyla rahat bir kullanım sağlamaktadır. Hafif kadrosuyla hiç zorlanmadan dilediğiniz kadar uzun süre bisiklet ile vakit geçirebilme şansına sahipsiniz.

 Vites Özellikleri

Carraro Sportive 324 erkek şehir 24-V HD 28 inç bisiklet modelinde alüminyum 1.1/8 inçlik yarı entegre bir kadro tercih edilmiştir. Hafif kadrosu ile rahat ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. Sürücüyü yormayan bir özellikte tasarlanmıştır. Bisikletin arka vitesi için Shimano Tourney TX800 marka vites modeli tercih edilmiştir. Dünyaca ünlü bu markanın vitesi sistemiyle güvenli bir sürüş sağlanmıştır. Vites kolu için Shimano Altus marka M3103x8 kullanılmıştır. Kaliteli bir krank takımı olarak yine aynı markanın M310 3x8 modeli kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde bisikletin sorunsuz kullanılması sağlanmıştır.

Fren ve Lastik Özellikleri

Carraro Sportive 324 erkek şehir 24-V HD 28 inç modelindeki bisikletin freni için hidrolik disk kullanımı uygun görülmüştür. Böylece daha güvenli bir seyahat ve tur amaçlanmıştır. Jant seti için çift katlı alüminyum disk jant Carraro’dan tercih edilmiştir. Lastikler Schwalbe Kojak Raceguard 700x35c marka ve model olarak kullanılmıştır. Bu lastiklerin en önemli özelliği de patlamaya karşı dirençli ve reflektörlü olmasıdır.

  • Bisiklet selesi için Selle Royal seçimi yapılmıştır. Bu sayede dilediğiniz gibi sele ayarlaması yapabilir ve konforlu bir sürüş sağlayabilirsiniz.
  • Bisiklet maşası çelik rijit 1.1/8 inç ebatlarında tercih edilmiştir.
  • Modelin krank takımı ünlü Shimano markasının bir modelidir. Ty510 tercih edilmiştir.
  • Arka dişliler için de aynı markanın CSHG20 12-32T kaseti uygulanmıştır.
  • Bisikletin vitesi kolu Shimano Altus markasının M3103X8 modelli üretimidir.

Bisiklet tercihinde parçaların model ve kalitesi son derece önemlidir. Emniyetli bir sürüş için satın alınacak bisikletin fren, vites ve kadrosu gibi parçalar dikkate alınmalıdır. Carraro bisikletlerde hafif kadro sayesinde uzun süreli sürüşler kolaylaşmaktadır. Rahat selesi duruma göre ayarlanıp kullanım için uygun hâle getirilebilir özelliktedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Carraro Sportive 324
Değerlendirmeniz
To Top