SKU
CSTIB80050300

Cst İç Lastik 27.5x1.90/2.125 Fv İğne Sibop

Ürünümüz Cst iç lastik 27.5x1.90/2.125 fv tube iğne sibop, lastiğinizi içten korur.
Özel Fiyat 31,49 ₺ Normal fiyat 35,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Cst İç Lastik 27.5x1.90/2.125 Fv İğne Sibop
Marka
Cst

Kullanımı en yaygın olan bisiklet türü şehir ve tur bisikletidir. Hafif arazi koşullarında ve asfalt yollarda kolaylıkla kullanılabilir. Dağ bisikletleri ise uygun fiyatından dolayı tercih edilmektedirler fakat şehir içinde kullanım için pek tavsiye edilmezler. Zorlu arazi koşulları için tasarlanmışlardır. Bazı dağ bisikletleri oldukça fazla ağırlığa sahip oldukları için amartisörlerinin verimi diğer bisikletlere göre daha azdır. Yol bisikletleri ise hafif tasarımı, ince tekerlekleri ve hızlı olmaları sebebiyle daha çok profesyonel sürücüler tarafından tercih edilmektedir. Konforlu bir sürüş sağlamaktadırlar, farklı tutuş pozisyonlarıyla kullanılabilirler. Yol bisikletlerinin daha önce bisiklet deneyimi olan kişiler tarafından tercih edilmesi daha doğru olur.

İç Lastik 27.5x1.90/2.125 Fv Tube İğne Sibop Özellikleri;

·Delici cisimlerin lastiği tabandan patlatmasınını önler.

·Uzun ömürlü bir üründür. Lastiğin ömrü boyunca koruma sağlamaya devam eder.

·Sürüş sırasında lastiğiniz delinse bile patlamaz.

·Ekonomik bir ürün olduğu için herkesin bütçesine hitap eder.

Kaliteli malzemeden üretilern cst marka ürünümüz her türlü yol koşullarında lastiğinizin korunması için tasarlanmıştır. Güvenli sürüş yaşayabilmeniz için tasarlanmıştır. Ürünümüz Cst iç lastik 27.5x1.90/2.125 fv tube iğne sibop, lastiğinizi içten korur. Bisikletiniz için dünya markası bisiklet aksesuar çeşitlerini en iyi fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Cst İç Lastik 27.5x1.90/2.125 Fv İğne Sibop
Değerlendirmeniz
To Top