SKU
CSTIB80431400

Cst İç Lastik 700X19/23c Sv Araba Sibop

Siz de cst iç lastik 700X19/23c sv tube araba sibop ürünümüzü deneyerek piyasadaki diğer ürünlerle arasındaki kalite farkını görebilirsiniz.
Özel Fiyat 33,12 ₺ Normal fiyat 36,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Cst İç Lastik 700X19/23c Sv Araba Sibop
Marka
Cst

Genç yaşlı herkes tarafından sevilerek kullanılan bisiklet çocuklar tarafından da çok sevilen bir araçtır. Çocukken en büyük aktiviteleri bisiklet sürmek olan çocuklar büyüdüklerinde bu uğraşlarına eskisi kadar vakit ayıramamaktadır. Bu yüzden insanların küçük yaşta bisikletle tanışması ve bisiklet kullanmayı alışkanlık halinte getirmeleri gereklidir. Araştırmalara göre 20 yaşın altındaki erkeklerde araba kullananlara göre bisiklet sürenlerin ölüm riski beş kat daha azalmaktadır.

Aynı zamanda bisiklet kullanımının artması insan ömrünü uzatarak yaşlı nüfus oranının da artmasına da sebep olacaktır. Bisikletler için gerekli tüm ekipmanları sağlayan cst markasının geniş ürün yelpazesiyle her kesimden insana hitap etmektedir.

İç Lastik 700X19/23c Sv Tube Araba Sibop  Özellikleri;

·Ekonomik bir ürün olması sebebiyle ulaşılabilirliği fazladır.

·Üstün kaliteli materyalden üretilmiştir.

·Lastiğinizin ömrünü uzatır ve dış etkenlerden korur.

·Kolay kullanım özelliği bulunmaktadır.

Siz de cst iç lastik 700X19/23c sv tube araba sibop ürünümüzü deneyerek piyasadaki diğer ürünlerle arasındaki kalite farkını görebilirsiniz. Can güvenliğiniz için kalitesiz ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Cst İç Lastik 700X19/23c Sv Araba Sibop
Değerlendirmeniz
To Top