SKU
CSTIB93947800

Cst İç Lastik Selfsealing 700X35/43C Fv 48mm İğne Sibop

Cst iç lastik self sealing 700X35/43c fvsep48l ürünümüz sayesinde lastiklerinizin ömrü uzayacaktır.
52,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Cst İç Lastik Selfsealing 700X35/43C Fv 48mm İğne Sibop
Marka
Cst

Sürekli yaşanan teknolojik gelişmelerden bisiklet sektörü de etkilenmiştir. Farklı tarz ve boyutlarda ürünler üretilmiştir. Kullanım alanlarına göre her amaca hizmet eden bisikletler tasarlanmaktadır. Katlanır bisikletler de yeni nesilin çok sevdiği bisiklet modellerinden biridir. Estetik bir görüntüsü bulunmaktadır. Katlanır bisikletler ise daha çok gençler tarafından tercih edilen ve yer sorunu olanlar için ideal bir çözüm olmaktadır. Her tarzdan bisiklete uyum sağlayabilecek ürünler internet sitemizde mevcuttur. Cst marka birbirinden farklı tarzda bisiklete hitap edecek ekipmanları ve bisiklet parçalarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

İç Lastik Self Sealing 700X35/43c Fvsep48l Özellikleri;

·Lastiklerinizin kalitesine kalite katacak bir üründür.

·Kolayca takılıp istenildiğinde kolayca çıkarılabilir.

·Lastiğinizin delici nesnelere maruz kalarak delinmesini önler.

·Uzun ömürlüdür. Uzun seneler sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan çok daha fazla ürünü detaylı olarak inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Cst iç lastik self sealing 700X35/43c fvsep48l ürünümüz sayesinde lastiklerinizin ömrü uzayacaktır. Lastiklerinizin uzun ömürlü olması ve güvenilir sürüş için bu ürün tam size göre. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Cst İç Lastik Selfsealing 700X35/43C Fv 48mm İğne Sibop
Değerlendirmeniz
To Top