SKU
AI05501

Cycle Clips İçin Trousers W/Reflektör

Hafif olması ve herhangi bir şekilde bacağı yormaması nedeniyle AIM cyle clpis için tousers Wreflektör ile bisiklet sürmenin keyfini daha güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz.
Özel Fiyat 32,40 ₺ Normal fiyat 36,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Cycle Clips İçin Trousers W/Reflektör
Marka
Aim

Özel olarak üretilen ve bisiklet sürücülerinin güvende olması için gerekli yansıtaç özellikleri geliştirilen reflektörlü bant bulunuyor. Türkiye’de de satışları sürdürülen ürünlerimiz sayesinde hem sağ hem de sol ayak bileklerinize takabileceğiniz fosforlu, özel ışıklı bantlarımızın çeşitlerini artırmaya devam ediyoruz. Hafif olması ve herhangi bir şekilde bacağı yormaması nedeniyle AIM cyle clpis için tousers Wreflektör ile bisiklet sürmenin keyfini daha güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Dünya genelinde kazaların azalmasında önemli bir rol oynadığı gibi direkt olarak hafif materyaller kullanılarak oluşturulması, bilekleri veya bacağı yormaması nedeniyle son derece etkili ve kullanışlıdır. Kilit mekanizması bulunduğu için bacağınıza ve bileğinize göre boyutunu, sıkılığını ayarlayabilirsiniz.

 AIM Cycle Clpis İçin Tousers W/Reflektör ile Daha Güvenli Bir Sürüş İmkanı

·         Kullanım için bacağa veya bileklere yerleştirilmesi yeterli

·         Sıkma ve gevşetme için özel kilit sistemi

·         Farklı renk seçenekleri

Gece bisiklet sürmekten hoşlanan fakat parlak giysilerle ilgili bilgisi bulunmayan bireyler çok daha fazla kaza yapıyor. Bu durumun minimuma indirilebilmesi, bisiklet sürücülerinin de fark edilebilmesi için yansıtaçlar kullanılmaya başlanmıştır. Aim markasıyla birlikte pantolonun üstüne veya direkt olarak şort giydiğinizde dahi bacağınıza, bileğinize takabileceğiniz ürünümüzün satışı sürüyor. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Cycle Clips İçin Trousers W/Reflektör
Değerlendirmeniz
To Top