SKU
CSTTB95242100

Cts Dış Lastik C1920 Platinum Protector 700X4Eps/Ldp (Zırhlı)

Uzun sure kullanım özelliğine sahip olan ürünümüz cst c1920 plat. protec. 700X45 c eps/ldp 1060 g sürüş performansınızı artırarak, bisiklet yolculuklarından büyük keyif almanızı sağlayacaktır.
Özel Fiyat 152,10 ₺ Normal fiyat 169,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Cts Dış Lastik C1920 Platinum Protector 700X4Eps/Ldp (Zırhlı)
Marka
Cst

Bisiklet seçerken bisikletin kadro borusu bacaklarınızın arasında olacak şekilde ayakta durun ve bisikleti yerden kaldırın, bu şekilde siz rahatsız olmadan bisikletin yaklaşık 2 buçuk cm yükselmesi yeterli olacaktır. Size en uygun olan bisikleti seçerken pedal seviyesinin vücudunuza oranına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayağınız pedalı üzerindeyken dizinizin hafifçe bükük olacak şekilde bir pozisyon almanız gerekir. Sele üzerinden kaymamak için bacağınızın dik bir pozisyonda olmamasına dikkat edin. Bu sizin sürüş performansınızı düşürecektir. Tüm ayarları kullanıcıya uygun olarak yapılmış bir bisikletle seyahat etmek hem daha kolay hem de daha konforlu olacaktır.

CST C1920 Plat. Protec. Özellikleri;

  • En kaliteli malzemelerden üretilen ürünümüz uzun yolculuklar için oldukça uygundur.
  • Engellere karşı dayanıklılığı tamdır.
  • Fiyat olarak her bütçeye uygundur.
  • Yüksek hızlara çıktığınızda titreme yapmaz.

Uzun sure kullanım özelliğine sahip olan ürünümüz cst c1920 plat. protec. 700X45 c eps/ldp 1060 g sürüş performansınızı artırarak, bisiklet yolculuklarından büyük keyif almanızı sağlayacaktır. Sitemizdeki cst marka diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Cts Dış Lastik C1920 Platinum Protector 700X4Eps/Ldp (Zırhlı)
Değerlendirmeniz
To Top