SKU
11131404

Dış Lastik Marathon Plus Tour Smartguard 26x1.75 47-559 Reflektörlü

Bisikletinizde kullanacağınız dış lastik marathon plus tour smartguard 26x1.75 47-559 reflektörlü , jantınızla uyum sağlayarak, size kaliteli bir deneyim yaşatacaktır.
Özel Fiyat 189,90 ₺ Normal fiyat 211,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Dış Lastik Marathon Plus Tour Smartguard 26x1.75 47-559 Reflektörlü
Marka
Schwalbe

Bisiklet kullanımında tercih edilen markalar, konforlu ve güvenli bir yol tutuşu açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle mutlaka kaliteli üretim yapan markalar tercih edilmelidir. Uzun yolcuklar ya da şehir içi kullanımlarda tercih edilecek olan kaliteli ürünler, bisikletin yol performansını olumlu yönde etkileyecektir.

Bisiklet üretiminde adını duyurmuş olan Schwalbe, birçok kullanıcı tarafından da bisikletlerde tercih edilmektedir. Schwalbe, kullandığınız bisikletin türüne uygun lastikler üretir. Kullanılan bu lastiklerin araziye uygun olarak seçilmesi, bisikletin performansını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle bisikletinizde kullanacağınız dış lastik marathon plus tour smartguard 26x1.75 47-559 reflektörlü , jantınızla uyum sağlayarak, size kaliteli bir deneyim yaşatacaktır.

Marathon Plus Tour Smartguard 26x1.75 47-559 Reflektörlü  Özellikleri:

·         Kalın uçlu araba sibobu tipinde üretilmiştir.

·         İç lastiğin duvar kalınlığının geniş olarak üretilmesi, yol şartlarına karşı dayanıklılık sağlar.

·         Üretimde kullanılan kaliteli malzemeler, lastiğin delinmeye karşı direncini arttırmıştır.

·         İç lastiğin maksimum alması gereken basınç 15 bardır.

·         Olumsuz hava koşullarına karşı son derece dayanıklıdır.

Her yolculuğunuzda güvenle kullanabileceğiniz iç lastik bisikletinize uyum sağlayarak, performansı yüksek bir sürüş yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Dış Lastik Marathon Plus Tour Smartguard 26x1.75 47-559 Reflektörlü
Değerlendirmeniz
To Top