SKU
EBRM416AFPRL

Disk Fren Kaliperi Mekanik F/R Black BR-M416

Shimano disc brake caliper mech black BR-M375 ürünü fren kaliper mekaniği olarak satışa sunuluyor.
212,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Disk Fren Kaliperi Mekanik F/R Black BR-M416
Marka
Shimano

Bisiklet kullanırken dikkat edilmesi gereken ekipmanlardan biri de frenler. Frenlerin tutup tutmaması sürüşlerde oldukça önemli. Hayati tehlikeye atabilecek frenlerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve bir süre sonra değiştirilmesi gerekir. Shimano disc brake caliper mech black BR-M375 ürünü fren kaliper mekaniği olarak satışa sunuluyor.

Shimano markasının geliştirdiği fren kaliperleri dayanıklı ve güvenilir malzemeler ile üretildiği için uzun süreli kullanım sağlar. Bisikletinizin fren sistemini kontrol ederek yola çıkarsanız önlemli bir şekilde yol almış olursunuz.

Fren Kaliperi Özellikler;

  • Islak, kuru, karlı yollarda kontrollü sürüş yapmanıza yardımcı olacak fren kaliper mekaniği güvenilir ürünlerden biridir.
  • Shimano markasının fren kaliperi alüminyum malzemeleri ile üretilmiş olup dayanıklı bir şekilde uzun süre boyunca kullanılabilir.
  • Fren sistemlerinin sürüş sırasında problem çıkarması hayatınızı tehlikeye atabileceği için bisikletinizi kullanmadan önce fren kontrollerini yapınız.

Hidrolik diskli fren kaliperi bisikletler için temel parçalardan biri olup sürüş anında mutlaka bulunması gerekir. Shimano ürünlerinin uzun ömürlü olması ise sık sık parça değişimini engeller.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Disk Fren Kaliperi Mekanik F/R Black BR-M416
Değerlendirmeniz
To Top