SKU
EFHM475AZLL

Shimano Arka Göbek, 8-9-10s Siyah, SHIMANO LOGO. 135/36 Non-Series

Disk Fren Kaset Dişli Hazne, 8-9-10s Siyah, SHIMANO LOGO. 135/36 Non-Series olup hem dayanıklı hem de uzun ömürlü bir üründür.
Özel Fiyat 167,41 ₺ Normal fiyat 186,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Arka Göbek, 8-9-10s Siyah, SHIMANO LOGO. 135/36 Non-Series
Marka
Shimano
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Dayanıklı ve kolay deforme olmayan ürünler bisikletler için oldukça ideal. Her hangi bir çarpma ya da düşme de zarar almayacak ürünler daha çok tercih edilebiliyor. Bu ürünlerden biri ise Disk Fren Kaset Dişli Hazne,  8-9-10s  Siyah, SHIMANO LOGO. 135/36 Non-Series olup hem dayanıklı hem de uzun ömürlü bir üründür.

Shimano markasının üretimini gerçekleştirdiği arka göbek için disk fren ürünü çelikten üretildiği için her darbede deforme yaşanmaz. Arka göbek önemli bir parça olduğu için alınırken dikkat edilmesi gerekebilir.

Özellikleri; 

  • Shimano arka göbek için disk fren ürünü çelikten üretilmiş olup, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kullanmaya başlamanızdan itibaren uzun ömürlü bir üründür.
  • Siyah renge sahip olan disk freni her bisiklete kolayca uyum sağlayabilir.
  • Bisikletinizde bulunan arka göbek için alacağınız disk frenini bisikletinize uygun olacak özellikte seçmeye çalışın.

Shinamo arka göbek için disk fren ürününü bisikletinize bağlaması da kolay olduğu için size ulaşır ulaşmaz vidalar ile arka göbek kısmına monte edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Arka Göbek, 8-9-10s Siyah, SHIMANO LOGO. 135/36 Non-Series
Değerlendirmeniz
To Top