SKU
EM615RRXRA170

Hidrolik Disk Fren KIT DEORE Arka RESIN, NO FIN, Siyah Deore

Her zaman için kullanıma hazır görünümüyle Shimano Hidrolik Disk Fren KIT DEORE Arka RESIN, NO FIN, Siyah Deore ürün tercihi yapılabilirken aynı zamanda fiyatı bakımından da uygunluğu söz konusudur.
Özel Fiyat 389,70 ₺ Normal fiyat 433,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Hidrolik Disk Fren KIT DEORE Arka RESIN, NO FIN, Siyah Deore
Marka
Shimano

Yurtdışı kaynaklı olmakla birlikte bisiklet parçaları açısından lider markalardan Shimano her zaman için farklı kalite standartlarını beraberinde getirmektedir. Hidrolik fren sistem setleri de bu alanda üst düzey belirleyici olurken aynı zamanda güvenli bisiklet sürüşlerinin elde edilmesinde rol oynamaktadır.

Hidrolik Disk Fren KIT DEORE Arka RESIN, NO FIN, Siyah Deore Özellikleri;

  • Disk fren set özellikleri arasında kullanım rahatlığı bulunmakla birlikte her zaman için çok uzun süreler verim alınması mümkündür.
  • Üretim sırasında ice-tech teknolojinin kullanımı da ürün açısından önem taşımaktadır.
  • Hidrolik fren seti ürün iletim şekli madeni yağ ile kazanılmaktadır.
  • Vidalı ve kelepçeli bir sisteme sahip olmasıyla kolay monte edilebilmesi imkan dahilindedir.
  • Fren kolu yapımında alüminyum malzeme tercihi vardır.
  • Ayarlanabilir basınç noktası bulunduran üründe ters yönde iki adet fren pistonu yer alırken kusursuz performans sağlamaktadır.

Her zaman için kullanıma hazır görünümüyle Hidrolik Disk Fren KIT DEORE Arka RESIN, NO FIN, Siyah Deore ürün tercihi yapılabilirken aynı zamanda fiyatı bakımından da uygunluğu söz konusudur. Genel itibariyle dağ bisikletleri için çok daha iyi tercih olabilirken fren kol yapısının ergonomik olabilmesi, ayarlanabilir hususlar ve fren disk çaplarının uygunluğu da tercihleri belirlemektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Hidrolik Disk Fren KIT DEORE Arka RESIN, NO FIN, Siyah Deore
Değerlendirmeniz
To Top