SKU
EM445BRRXRA170

Hidrolik Disk Fren SET BL-M445/BR-M447 Arka, Siyah

Shimano Hidrolik Disk Fren SET BL-M445/BR-M447 Arka, Siyah ürünlerinin fiyat aralıklarının makul seviyelerde olması da alım gücünü kolaylaştırmaktadır.
Özel Fiyat 211,00 ₺ Normal fiyat 251,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Hidrolik Disk Fren SET BL-M445/BR-M447 Arka, Siyah
Marka
Shimano

Kaliteli ürünleriyle birlikte uzun yıllardır sektörde üst sıralarda bulunan Shimano marka ürünü gerek kullanımlarda gerekse işlemlerde pratiklik sağlamaktadır. Arka tekerlek için hidrolik fren seti ürünün monte edilme işlemleri doğrudan yapılabilirken kablo uzunluğu yeterli seviyededir. Bununla birlikte fren piston yapısı ve fren hattı da çok uzun süreler kullanılabilir düzeylerdedir.

Shimano Hidrolik Disk Fren SET BL-M445/BR-M447 Arka, Siyah Özellikleri;

  • Bağlantı post yapılarıyla birlikte madeni yağ iletim gücü bulunmaktadır.
  • Kol malzemesi alüminyum yapılı olmakla birlikte hidrolik fren seti paslanmaz çeliktir.
  • Her türlü yol sürüşlerinde gerekli olan yapısal özellikler fren setinde bulunmaktadır.
  • Hiçbir şekilde sarsıntı yapmadığı gibi tutuşlarda kayıplarda olmamaktadır.
  • Fren disk kullanımlarında uyumluluk çok yüksek olabilirken fren kaliperi monte işlemleri de herkes tarafından yapılmaktadır.

Fren kolu ergonomik yapısıyla öne çıkarken çok uzun saatler kullanımı olabilmektedir. Aynı zamanda erişim noktası itibariyle ayarlanabilir özelliğe de sahiptir. Hidrolik Disk Fren SET BL-M445/BR-M447 Arka, Siyah  ürünlerinin fiyat aralıklarının makul seviyelerde olması da alım gücünü kolaylaştırmaktadır. Bisiklet tutkunlarının güvenli şekilde yol alabilmesi ve rahatlıkla yokuş aşağı inişleri sağlayan fren setleri arasında bulunmaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Hidrolik Disk Fren SET BL-M445/BR-M447 Arka, Siyah
Değerlendirmeniz
To Top