SKU
7630024374097

DT Swiss Tubeless Ready Kit 21MM/10M

Sitemizde bulunan Dt Swıss Tubeless Ready Kıt 21mm/10m model ürün, her yol tipine uyumlu olmasının yanında, dayanıklı bir üründür.
Özel Fiyat 170,10 ₺ Normal fiyat 189,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
DT Swiss Tubeless Ready Kit 21MM/10M
Marka
DT Swiss

Bisiklet, genel olarak kısa mesafeli ulaşım ya spor amacıyla tercih edilmektedir. Son zamanlarda, doğa sporlarında kullanımı da oldukça artmıştır. Farklı kullanım alanları için farklı özelliklerde üretilen bisikletler, normal yol bisikletlerine göre daha sağlamdırlar.

Bisikletin, en önemli parçalarından biri lastiktir. Çünkü yol ile sürücü arasında bir uyum sağlaması gerekir. Bu nedenle de kullanılacak olan lastik, amaca uygun olarak seçilmelidir. Bisiklet lastiği yedek parçaları sektöründe oldukça kaliteli üretimler yapan ve birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih edilen Dt Swiss, her alandaki kullanıma uygun lastik parçaları üretmektedir. Kullandığınız bisikletin jantına ve kullanım tipine uyumlu olacak şekilde farklı mm özellikli olanları tercih edebilirsiniz. Sitemizde bulunan Dt Swıss Tubeless Ready Kıt 21mm/10m model ürün, her yol tipine uyumlu olmasının yanında, dayanıklı bir üründür.

Tubeless Özellikleri:

·         Sağlam malzemeden üretilmiştir.

·         Bisikletin iç lastiğinde bulunan jantın delik çapına uygundur.

·         Kaliteli üretimi sayesinde delinmeye dayanıklıdır.

Uzun yolculuklarınızda yolda kalmamak için, bu dayanıklı ve kaliteli ürünü mutlaka tercih etmelisiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:DT Swiss Tubeless Ready Kit 21MM/10M
Değerlendirmeniz
To Top