SKU
EPLR-086

Eastpower Arka Işık Kuru Kafa Laser Projeksiyonlu 7led 2laser Modlu

Eastpower arka çakar kuru kafa laser projeksiyonlu 7 led 2 laser modlu ürünü satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.
Özel Fiyat 49,50 ₺ Normal fiyat 55,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Eastpower Arka Işık Kuru Kafa Laser Projeksiyonlu 7led 2laser Modlu
Marka
Eastpower

Bisiklet piyasasında LED’ler ve arka çakar ışıklar oldukça önemlidir. Yolda sürüş yaparken fark edilmenizi sağlayan arka çakarlar Bir nevi hayat kurtaran ürünlerden biridir. Eastpower arka çakar kuru kafa laser projeksiyonlu 7 led 2 laser modlu ürünü satın almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bisiklet koltuğunun alt kısmına ya da bisikletin arka tarafından monte edilebilecek Eastpower arka Çakar kuru kafa ürünün lazerle olması ise dikkat çekici bir ışık olmasına yardımcı olmuştur.

Laser Özellikleri;

  • Suya karşı dayanıklı özelliğe sahip olan arka Çakar kuru kafa, firmamızdan kolayca temin edilebilecek ürünlerden biridir.
  • Projeksiyonlu 7 led 2 Laser özelliklere sahip olan arka çakar birçok bisiklet türünde kullanılabilecek bisiklet ekipmanlarından biridir.
  • Kurukafa tasarımı ile şık görünüme sahip olan ürünü temin ettikten sonra bisikletinize monte ederek kullanabilirsiniz

Arka çakarlar yolda fark edilmenize yardımcı olacak bir ürün olduğu için gözden kaçırılmamalıdır. Arka çakar dayanıklı özelliğe sahip olup olumsuz hava şartlarında kolaylıkla kullanılabilir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Eastpower Arka Işık Kuru Kafa Laser Projeksiyonlu 7led 2laser Modlu
Değerlendirmeniz
To Top