SKU
140203

Matara Bocia Kırmızı Tritan 350 Ml

Elite matara ıceberg bocia kırmızı tritan 350 ml ürünümüz kötü hava koşullarından etkilenmediği için açık alanda kolaylıkla muhafaza edilebilir.
Özel Fiyat 46,80 ₺ Normal fiyat 52,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Bocia Kırmızı Tritan 350 Ml
Marka
Elite

Mataraları seven bireyler adına Elite markamız içerisinde birbirinden farklı ürün bulunur. İçeceklerini daima yanlarında taşımayı seven kişiler, mataralarımızdan satın alarak kendilerini daha iyi hissedebilirler. Aynı zamanda dağcılık ile uğraşan, kamp ve pikniği seven bireyler açısından da matara kullanımı son derece önemlidir. Uzun süre dayanıklı, garantili ve doğa dostu ürünlerimiz ile birlikte isterseniz sıcak içeceklerinizi isterseniz suyunuzu yanınızdan ayırmadan seyahat edebilirsiniz.

Dayanıklı Mataralarımız İle Bisiklet Keyfi

Elite matara ıceberg bocia kırmızı tritan 350 ml ürünümüz kötü hava koşullarından etkilenmediği için açık alanda kolaylıkla muhafaza edilebilir. Aynı zamanda bireylerin isteklerine göre birbirinden farklı modelleri bulunmaktadır.

Özellikleri;

·         350 ml boyutlarındaki mataralarımız her ortamda kolaylıkla taşınabilir.

·         Küçük olması nedeniyle muhafaza edilmesi de kolaydır.

·         İçi tamamen alüminyum kaplamadan oluşmaktadır.

·         Sert dış yüzeyi sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır.

Alınan mataralarımız uzun yıllar değerlendirilebildiği için müşterilerimize avantaj oluşturur. Bireyler bu sayede uygun fiyatlı matara sahibi olarak bisikletlerinde de kolay bir şekilde kullanabilirler. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Bocia Kırmızı Tritan 350 Ml
Değerlendirmeniz
To Top