SKU
140201

Matara Bocia Şeffaf Tritan 350 ML

Elite Matara Iceberg Bocia Şeffaf Tritan 350 ML ürünü eğer sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekildeyse siparişinizi beklemeden verebilirsiniz.
Özel Fiyat 44,00 ₺ Normal fiyat 52,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Bocia Şeffaf Tritan 350 ML
Marka
Elite

Uzun yolculuk yapmak sizin için bir araba seyahati ya da uçak seyahati değilse, siz de bir bisiklet tutkunu olabilirsiniz. Eğer daha önce hiç bisikletle uzun mesafeye gitmediyseniz, yapacağınız hazırlıklardan sonra bu eşsiz deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz. Özellikle bisiklet için yanınıza almanız gereken en elzem malzemeler elcik, bagaj ve mataradır. Mataralar yol boyunca olan sıvı kaybınızı engellemek için gereklidir. Ayrıca her zaman suyun satıldığı yerlerden geçmeyecek olmanız da önemlidir. Bu nedenle Elite markasının mataralarına bakarak kendiniz ve bisikletiniz için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Matara Özellikler

  • 350 ML kapasitesi vardır.
  • Soğutmalıdır.
  • Şeffaf olduğu için dışarıdan içecek görülebilir.
  • Hafif ve dayanıklıdır.

Mataranın en önemli özellikleri yukarıda anlattığımız gibi kısa ve nettir. Elite Matara Iceberg Bocia Şeffaf Tritan 350 ML ürünü eğer sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekildeyse siparişinizi beklemeden verebilirsiniz. Yol anında aşırı efor sarfedecek ve mutlaka susayacağınız için mataranıza yolculuk esnasında sarılacaksınız. Yola çıkmadan önce mataranızı edinmeyi unutmamalısınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Bocia Şeffaf Tritan 350 ML
Değerlendirmeniz
To Top