SKU
0141062

ELITE - Matara - Loli Beyaz 600ml

Elite matara Loli Beyaz 600 ML ürünümüz ise bisikletlere kolay bir şekilde montelenebildiği için bireyler içeceklerini yanlarında taşıma fırsatına sahiplerdir.
Özel Fiyat 35,11 ₺ Normal fiyat 39,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
ELITE - Matara - Loli Beyaz 600ml
Marka
Elite
Renk
Beyaz
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Mataralar, hem bisikletlerde hem de araçlarda en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Ancak araç kullanmayı sevmeyen, sağlıklı yaşama ilgi duyan ve dağcılık ile uğraşan bireyler genellikle bisiklet kullanmakta ve bu noktada su taşımak daha da zor hale gelmektedir. Elite matara Loli Beyaz 600 ML ürünümüz ise bisikletlere kolay bir şekilde montelenebildiği için bireyler içeceklerini yanlarında taşıma fırsatına sahiplerdir.

Matara Severlere Öneriler

Bisikletlerin daha konforlu bir hale gelmesi ve kolaylıkla kullanılabilmesi adına aksesuar tercihi önemlidir. Elite markamız, bisikletlerin kullanım kalitesini arttıracak avantajlı ve dayanıklı aksesuar üretmektedir. Ürünlerimize göz atmak adına sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Özellikleri:

·         Beyaz renkteki mataralarımız aynı zamanda 600 ml kapasitesindedir.

·         Bireylerin isteklerine göre farklı renk ve modelleri bulunur.

·         Bisiklete monte edebilmek adına aparatı ile birlikte gönderilir.

·         Kötü hava koşullarından etkilenmediği için uzun yıllar kullanılabilir.

Ürünümüzü sipariş vermek isteyen kullanıcılarımızın sitemize giriş yapmaları ve ödeme işlemlerini gerçekleştirmeleri yeterlidir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:ELITE - Matara - Loli Beyaz 600ml
Değerlendirmeniz
To Top