SKU
141061

Elite Matara Loli Şeffaf 600 Ml

Sağlam ve sağlıklı bir matara almak isteyen kişiler, Elite matara loli şeffaf 600 ml aksesuarlarımızı inceleyebilirler.
39,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Elite Matara Loli Şeffaf 600 Ml
Marka
Elite
Renk
Şeffaf
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Dağcılık ile uğraşan ya da kamp hayatını seven bireyler adına günümüzde birbirinden farklı aksesuarlar oluşturulmaktadır. Bu noktada en çok tercih edilen parçalardan bir tanesi mataralardır. Sağlam ve sağlıklı bir matara almak isteyen kişiler, Elite matara loli şeffaf 600 ml aksesuarlarımızı inceleyebilirler. Her zaman kullanılabilen ürünlerimiz sayesinde bireyler, keyifli vakit geçirirken bisikletlerinde ya da araçlarında mataralarını kullanarak su ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Kaliteli Ve Dayanıklı Ürün Yelpazemiz

Mataralar yalnızca su taşımak adına kullanılmaz. Soğuk ya da sıcak içeceklerde belirtilen ürünler içerisinde kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Bu nedenle Elite kuruluşumuz, bireylerin sağlığını olumsuz etkilemeyecek kaliteli ürünler tasarlamaktadır.

Özellikleri;

·         Şeffaf yapıdaki mataralar, özel koruması sayesinde gün ışığından etkilenmez.

·         Bu sayede içerisine konulan ürün uzun süre bozulmadan saklanabilir.

·         600 ml kapasitesindedir.

·         Şeffaf dışında mataralarımızın farklı renk alternatifleri de mevcuttur.

Dayanıklı olan parçalarımız sayesinde sizlerde bisikletlerinizde mataralarınızı kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Daha öncesinde hiç matara almayan kişiler sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirler. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Elite Matara Loli Şeffaf 600 Ml
Değerlendirmeniz
To Top