SKU
141063

Matara Loli Siyah 600 Ml

Elite Matara Loli Siyah 600 Ml ürünümüz, bisiklet ile ulaşım sağlayan kişilerin su ihtiyaçlarını karşılamaları adına oluşturulmuştur.
Özel Fiyat 45,73 ₺ Normal fiyat 50,80 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Loli Siyah 600 Ml
Marka
Elite
Renk
Siyah
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Dağcılık ile uğraşan, doğal yaşamı seven ve kamp hayatına ilgi duyan bireyler açısından bisikletler vazgeçilmezdir. Aynı zamanda şehir içi trafiğinde de yakın mesafelere gidebilmek adına kullanılan bisikletler, bireylerin güzel zaman geçirmelerine yardımcı olurlar. Elite Matara Loli Siyah 600 Ml ürünümüz, bisiklet ile ulaşım sağlayan kişilerin su ihtiyaçlarını karşılamaları adına oluşturulmuştur. Sıcak ve soğuk tüm içeceklerin muhafaza edilebildiği mataralarımız sayesinde bisiklet deneyimlerinizi daha iyi bir hale dönüştürebilirsiniz.

Kullanışlı Aksesuarlar İle Bisiklet Keyfi

Arabalardan daha çok bisikletlerde kullanılan aksesuarlar önemlidir. Doğru aksesuarı tercih eden kişiler, bisiklet ile gerçekleştirdikleri yolculuklarında daha fazla keyif alabilirler. Bu noktada Elite markamız, sağlık dostu bisiklet kullanmayı seven kişiler adına birbirinden farklı aksesuarlar üretir.

Özellikleri;

·         600 ml boyutlarındaki mataralarımız soğuk hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

·         Siyah renkte olan ürünümüzün bireylerin isteklerine göre farklı modelleri de mevcuttur.

·         İçindeki alüminyum folyo sayesinde içecekler taze bir şekilde uzun süre saklanabilir.

Dayanıklı parçalarımızdan sipariş vermek isteyen müşterilerimiz sitemizi ziyaret edebilirler. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Loli Siyah 600 Ml
Değerlendirmeniz
To Top