SKU
90623

Elite Matara Iceberg Thermal Beyaz 650 Ml

Düzenli olarak spor yapan, pikniğe gitmeyi seven ve doğal yaşamda güzel vakit geçirmekten hoşlanan bireyler Elite matara ıceberg thermal beyaz 650 ml aksesuarlarımızdan satın alarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler.
Özel Fiyat 92,70 ₺ Normal fiyat 103,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Elite Matara Iceberg Thermal Beyaz 650 Ml
Marka
Elite
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Mataralar, zamanlarının büyük bir bölümünü dışarda geçiren bireyler açısından vazgeçilmez parçalardan bir tanesidir. Düzenli olarak spor yapan, pikniğe gitmeyi seven ve doğal yaşamda güzel vakit geçirmekten hoşlanan bireyler Elite matara ıceberg thermal beyaz 650 ml aksesuarlarımızdan satın alarak ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Markamıza ait tüm ürünlerimiz doğa dostu malzemelerden oluşturulduğu için insan sağlığı açısından zararlı değildir. Mataralarımız sayesinde kişiler içeceklerini uzun süre muhafaza edebilirler.

Termal Özellikli Mataralarımız

Termal özelliğe sahip mataralarımız sıcak içeceklerin uzun süre ısısını kaybetmemesi adına tasarlanmıştır. Dağcılık ve spor malzemeleri üreten Elite kuruluşumuz, bireylerin konforunu arttırmak adına hizmetlerini çoğaltmaktadır. Matara dışında farklı parçalarda satın almak isteyen bireyler internet sitemizi ziyaret edebilirler.

Özellikleri;

·         650 ml boyutlarında olan matara geniş bir hacme sahiptir.

·         Darbelere ve soğuk hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

·         Kullanımı ve taşıması hafif olduğundan dolayı sorun oluşturmaz.

·         Özel aparatları sayesinde araç ya da bisikletlerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Satın almak isteyen müşterilerimiz adına ürünlerin fiyatları da son derece uygundur. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Elite Matara Iceberg Thermal Beyaz 650 Ml
Değerlendirmeniz
To Top