SKU
80333

Elite Matara Iceberg Thermal Kırmızı 500 Ml

Elite matara ıceberg thermal kırmızı 500 ml ürünümüz sayesinde bireyler kamp yaparken ya da seyahat ederken içeceklerini de yanlarında taşıyabilirler.
Özel Fiyat 89,10 ₺ Normal fiyat 99,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Elite Matara Iceberg Thermal Kırmızı 500 Ml
Marka
Elite

İçeceklerini taze bir şekilde muhafaza etmek isteyen bireyler adına mataralar vazgeçilmez ürünlerden bir tanesidir. Elite markamız bu noktada bireylerin mutlu olması adına matara ya da farklı aksesuarlar üretmektedir. Bisiklet, dağcılık ya da bisiklet aksesuarı hazırlayan kuruluşumuz matara konusunda da son derece profesyoneldir. Ekonomik fiyatlara kullanışlı ve sağlam ürünler oluşturan firmamız bireylerin memnun olmalarına ve kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olur.

Dayanıklı Parçalarımız İle Keyifli Yol Sürüşü

Elite matara ıceberg thermal kırmızı 500 ml ürünümüz sayesinde bireyler kamp yaparken ya da seyahat ederken içeceklerini de yanlarında taşıyabilirler. Uzun süre sıcak ya da soğuk içecekleri matara içerisinde aynı tazeliği ile muhafaza edilebildiği için herhangi bir sorun yaşanmaz.

Özellikleri;

·         Kırmızı renkteki mataranın farklı modelleri de mevcuttur.

·         500 ml’ye kadar içecek alabilir.

·         Termal özelliği sayesinde ısıyı uzun süre korur.

·         Dayanıklıdır ve kolaylıkla kırılmaz.

Dağ yaşamını seven kişiler, doğal yaşam şartlarında herhangi bir sorun yaşamadan mataralarımızdan yararlanabilirler. Ürünü satın almak için internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Elite Matara Iceberg Thermal Kırmızı 500 Ml
Değerlendirmeniz
To Top