SKU
90617

Matara Iceberg Thermal Kırmızı 650 Ml

Elite matara ıceberg thermal kırmızı 650 ml ürünümüz bireylerin içeceklerini yanlarında taşımaları adına tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 89,10 ₺ Normal fiyat 99,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Iceberg Thermal Kırmızı 650 Ml
Marka
Elite

Plastik şişelerin insan sağlığına olan zararlarını bilmeyen yoktur. Bu noktada ise bireylerin kullanışlı ve uzun süre dayanıklı mataralar tercih etmeleri daha faydalı olacaktır. Elite matara ıceberg thermal kırmızı 650 ml ürünümüz bireylerin içeceklerini yanlarında taşımaları adına tasarlanmıştır. Güzel bir görselliğe sahip olan mataralarımız her mekanda kolaylıkla kullanılabilir. Satın almak adına sitemizde yer alan görselleri inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Enerjik Ve Kullanışlı Mataralar

Yalnızca özellikleri ile değil mataralarımız aynı zamanda görünüşleriyle de bireylerin motive olmaları ve kendilerini iyi hissetmeleri adına tasarlanmıştır. Elite kuruluşumuzda yer alan parçalarımızın tamamı doğa dostu olduğu için herhangi bir sorun oluşturmaz.

Özellikleri;

·         Ürünümüz 650 ml boyutlarında oluşturulmuştur.

·         Kırmızı renkte olup termal özelliğe sahiptir.

·         Dayanıklı ve kırılmaz mataramız, çelikten üretilmiştir.

·         Boyutları ve renkleri değişiklik göstermek ile birlikte bireyler adına farklı modelleri mevcuttur.

Zevklerine uygun bir ürün satın almadan önce müşterilerimiz sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirler. Ekonomik fiyatlı olmaları nedeniyle kolaylıkla sipariş edilebilir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Iceberg Thermal Kırmızı 650 Ml
Değerlendirmeniz
To Top