SKU
80338

Elite Matara Iceberg Thermal Mavi 500 Ml

Elite matara ıceberg thermal mavi grafikli 500 ml ürünümüz, içeceklerini taşımak adına bir matara sahip olmak isteyen bireyler adına üretilmiştir.
Özel Fiyat 89,10 ₺ Normal fiyat 99,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Elite Matara Iceberg Thermal Mavi 500 Ml
Marka
Elite
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Mataraların popüler hale gelmesi ile birlikte birbirinden farklı markada kullanılmaya başlamış durumdadır. Çok fazla su tüketen ya da içeceklerini yanında taşımak isteyen bireyler adına mataralar son derece kullanışlı parçalardır. Bu noktada Elite matara ıceberg thermal mavi grafikli 500 ml ürünümüz, içeceklerini taşımak adına bir matara sahip olmak isteyen bireyler adına üretilmiştir. Kolay kullanımı ve pratik boyu sayesinde parçalarımız tüm mekanlara kolay bir taşınabilir.

Desenli Matara Severlere

Renkli ve desenli ürün sevenler için mataralarımız, grafikli olarak oluşturulmaktadır. Elite markamıza ait tüm mataralarımız genel olarak sağlam malzemelerden üretilmektedir. Fiyatlarının da uygun olması nedeniyle, ekonomilerini düşünen tüm bireyler kolaylıkla satın alabilirler.

Özellikleri;

·         Desenli yapıda ve mavi renktedir.

·         500 ml içecek alma kapasitesine sahiptir.

·         Hava koşullarından ve darbelerden etkilenmez.

·         İçerisi alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Sağlam bir ürün almak isteyen bireyler sitemizden sipariş vererek en kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirler. Garanti belgesi sayesinde bir problem oluşması durumunda bireylerin mağduriyetleri giderilmektedir. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Elite Matara Iceberg Thermal Mavi 500 Ml
Değerlendirmeniz
To Top