SKU
141301P

Matara Turacio Thermal Gri 500 ML

Elite Matara Turacio Thermal Gri 500 ML ürünü internet sitemiz üzerinden satın alabiliyorsunuz.
Özel Fiyat 65,70 ₺ Normal fiyat 72,99 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Matara Turacio Thermal Gri 500 ML
Marka
Elite

Bisiklet üzerinde saatler geçiren bisiklet tutkunları ciddi bir efor sarf eder. Bu sarf ettikleri efor vücuttan suyla atılır. Bu nedenle bisiklet kullananların çok sık su içme ihtiyacı doğar. Bu ihtiyaçtan hareketle söyleyebileceğimiz en önemli bilgilerden biri de yola çıkmadan önce yanında matara bulundurduğunuzdur. Elite marka matara sizin isteklerinizi karşılayabilecek kalitede olan nadir seçeneklerden biridir. Hem kapasitesi hem de görünüşüyle sizi cezbedecek olan matara bisiklet yolculuğunda susuz kalmamanızı sağlayacaktır. Çünkü her gittiğiniz yerde su satın alacak mekanlar bulamayabilirsiniz.

Matara Özellikler

  • 500 ML kapasitesi vardır.
  • Gri renkli bir ürün olduğu için hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir.
  • Termal özelliği sayesinde sıvıyı sıcak tutar.

Elite Matara Turacio Thermal Gri 500 ML ürünü internet sitemiz üzerinden satın alabiliyorsunuz. 500 ML kapasitesi olduğu için özellikle çok uzun yol yapacak olanlar bu matara modelini tercih edebilir. Siz de yola çıkmadan bisikletiniz için hazırlığınızı yapın ve kendinize bir matara edinmeyi hiçbir şekilde ihmal etmeyin.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Matara Turacio Thermal Gri 500 ML
Değerlendirmeniz
To Top