SKU
0141305

Elite Matara Turacio Thermal Kırmızı 500 ML

bu Elite Matara Turacio Thermal Kırmızı 500 ML model matarayla kaybettiğiniz eforu güce çevirebilirsiniz.
143,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Elite Matara Turacio Thermal Kırmızı 500 ML
Marka
Elite
Renk
Mat Siyah-Mavi-Gümüş

Bisiklet sürerken güvenlik ne kadar önemli ise temel ihtiyaçlar da o kadar önemlidir. Bu temel ihtiyaçların içerisinde öncelikle su içmek gelir. Çünkü bisiklete binmek yoğun bir efor ve yoğun bir güç gerektirir. Bu güçle beraber kaybettiğiniz su miktarı da çok fazladır. Aynı istikrarla bisikleti kullanmaya devam edebilmeniz için ara ara su içiyor olmanız çok önemlidir. Bunun için bisiklet esnasında kolaylıkla çıkarabileceğiniz bir su alanı istiyorsanız matara almanız şarttır. En kaliteli bisiklet ürünlerinin yer aldığı Elite sizin için şık ve kullanışlı mataralar da oluşturmuştur.

Mataranın Özellikleri

  • Mataranın 500 ML su alma kapasitesi vardır.
  • Termal olduğu için suyu sıcak tutabilir.
  • Kırmızı rengindedir.

Bahsettiğimiz bu Elite Matara Turacio Thermal Kırmızı 500 ML model matarayla kaybettiğiniz eforu güce çevirebilirsiniz. Sadece su değil, sıcak içecekleri de koyabileceğiniz matara uzun yolculuğunuzda bisikletinizin en özel ve en kullanışlı malzemelerinden biri olacaktır. Siz de termal bu matarayı internetten kendiniz ve sevdikleriniz için istemelisiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Elite Matara Turacio Thermal Kırmızı 500 ML
Değerlendirmeniz
To Top