SKU
33701067

Giyo Pompa Gp-21 Alüminyum Basınç Göstergeli 100 Psı Av-Fv Uyumlu Titanyum Siyah

Giyo el pompası GP-21 alüminyum basınç göstergeli 100 PSI AVFV uyumlu titanyum siyah renge sahip el pompasının çantanıza koyarak yanınızda taşıyabilirsiniz.
Özel Fiyat 60,30 ₺ Normal fiyat 67,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Giyo Pompa Gp-21 Alüminyum Basınç Göstergeli 100 Psı Av-Fv Uyumlu Titanyum Siyah
Marka
Giyo

Hava basılarak kullanılan bisiklet tekerleri için  ek pompası da gerekiyor. Seyahat ederken yanınızda taşıyabileceğiniz Giyo el pompası GP-21 alüminyum basınç göstergeli 100 PSI AVFV uyumlu titanyum siyah renge sahip el pompasının çantanıza koyarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Bisiklet tekerinizin inmesi gibi durumlarda çantanızdan el pompasını çıkararak problemi kolayca çözebilirsiniz.

Giyo basınç göstergeli el pompası siyah ve Gümüş renkleri ile şık bir görünüme sahip. Tekerleri şişirme size yardımcı olacak el pompasının kolayca tekerleri şişirebilir olması ile gittiğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.

Pompa Özellikler;

  • Ağırlığı 140 gram olan el pompasının taşınabilecek şekilde olması çantanıza ya da yanınıza aldığınızda istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.
  • Yanında çanta taşımayan bisiklet sürücüleri için bisiklet üzerinde el pompasını taşımaları için taşıma aparatı da gönderilir.
  • Ince ve kalın sibopları uyumlu olan el pompası iki yönlü hava basma özelliği ile hem iterken hem de çekerken hava basabiliyor.
  • Hava basıncı 100 PSI olup yapım malzemeleri alüminyum ve plastiktir.

Giyo basınç göstergeli el pompası siyah rengi ile sade ve şık bir görünüme sahip.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Giyo Pompa Gp-21 Alüminyum Basınç Göstergeli 100 Psı Av-Fv Uyumlu Titanyum Siyah
Değerlendirmeniz
To Top