SKU
4199-0005

Hermans Zincir Koruyucu 33T/6 450mm Siyah

Giriş seviyesi, sağlam performans yada hafif kullanım alanları için tercih edebileceğiniz bisikletlerimizde, Herrmans Zincir Kapağı 33t/6 450mm Siyah özellikli yedek parçalara da sahip olabilirsiniz.
Özel Fiyat 43,00 ₺ Normal fiyat 50,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Hermans Zincir Koruyucu 33T/6 450mm Siyah
Marka
Hermans

Ülkemizde kullanımı günden güne yaygınlaşan bisiklet, kimine göre bir spor kimine göre ise bir tutkudur. Eğer iyi bir bisiklet kullanıcısıysanız, yapımında kullanılan malzemeler ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi sahibisiniz demektir. Özel sürüş tekniklerine göre hazırlanan HERRMANS marka bisikletlerimizle son derece konforlu bir kullanım gerçekleştireceksiniz.

Giriş seviyesi, sağlam performans yada hafif kullanım alanları için tercih edebileceğiniz bisikletlerimizde, Herrmans Zincir Kapağı 33t/6 450mm Siyah özellikli yedek parçalara da sahip olabilirsiniz. Sağlam plastik tasarımlı yedek parçalarımızla tüm eksikleriniz tamamlanacak. Esnek zincir kalitesine sahip ürünümüz zorlu mevsim koşullarına uygun üretilmiştir.

Özellikleri;

·         Ayarlanabilir boy özelliği

·         33T boy ayarlı vites uyumu

·         Modern tasarımlı zincir kapağı

·         Ön vites değiştirme aracı

·         Dayanıklı ve esnek zincir kalitesine sahip

·         Ön ve arka fiting seçeneği

·         UV’ye dayanıklı plastikler

Ürünlerimiz son derece kaliteli plastikten yapılmıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi bir sürüş imkânı sunduğumuz bisikletlerimiz, mevsim koşullarına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Zevk veren yüksek performanslı bisikletlerimizle, tutkunu olacağınız uzun sürüşler gerçekleştirebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Hermans Zincir Koruyucu 33T/6 450mm Siyah
Değerlendirmeniz
To Top