SKU
4199-0042

Zincir Koruyucu 48T Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah

Bisiklette gösterdiğimiz kalite ve özeni yedek parçalarımızda da bulabilirsiniz. Herrmans Zincir Kapağı 48t Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah model yedek parçamız, son derece kaliteli plastikten üretilmiştir.
Özel Fiyat 36,90 ₺ Normal fiyat 41,01 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Zincir Koruyucu 48T Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah
Marka
Hermans

Bisiklette gösterdiğimiz kalite ve özeni yedek parçalarımızda da bulabilirsiniz. Herrmans Zincir Kapağı 48t Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah model yedek parçamız, son derece kaliteli plastikten üretilmiştir. Bisikletlerimizle olan uyumu ve duruşu ile, farkı sizlerde fark edeceksiniz.

Markamızla, bisiklet kullanmayı hayatında alışkanlık haline getirmiş kişilerin sesi olmaya devam ediyoruz. HERRMANS marka bisikletlerimiz ve tüm bisikletlerimize uyumlu aksesuarlarımızla siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmaya hazırız. Yüksek performanslı sürüş kalitesi ve mevsim zorluklarına karşı duruşu sayesinde, profesyonel bisiklet üretiminde öncü marka olmayı başaran Herrmans, günden güne yenileniyor.

Herrmans Zincir Kapağı 48t Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah Özellikleri;

·         48T boy ayarlı vites uyumu

·         Modern ve kaliteli zincir kapağı

·         Sisteme uygun zincir alanı

·         Dayanıklı ve esnek plastik yapısı

·         Ön ve arka fiting seçeneği

·         UV’ye dayanıklı plastik garantisi

·         Ayarlanabilir özellik

Birbirinden farklı aksesuar ve ürünlerimizle kullanım performansınızı arttırabilirsiniz. Bisikletinizin özelliklerini yükseltebileceğiniz gibi, var olan özelliklerini de koruma altına alabilirsiniz. En yeni tasarımlarımızla bisikletlerinizde yer almaya devam ediyoruz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Zincir Koruyucu 48T Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah
Değerlendirmeniz
To Top