SKU
4199-0043

Zincir Koruyucu 42-44T Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah

Bisikletlerimizde severek kullandığımız herrmans zincir kapağı42-44t boy ayarlı vites uyumlu siyah model aksesuarlarımızla bisikletinizi koruma altına alabilir, hız kalitenizi arttırabilirsiniz.
Özel Fiyat 45,01 ₺ Normal fiyat 50,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Zincir Koruyucu 42-44T Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah
Marka
Hermans

Spor yapmanın en zevkli hali olan bisiklet, dünya genelinde kullanımı artan aktiviteler arasında yer alıyor. Günden güne kullanıcısının arttığı bisikletler, usta ellerin arasında profesyonelleşiyor. HERRMANS marka bisikletler sayesinde istediğiniz kaliteli sürüş performansına sizler de kavuşacaksınız. Birbirinden farklı model ve aksesuarlarımızla iyi bir bisiklet sürücüsü olabilirsiniz.

Bisikletlerimizde severek kullandığımız herrmans zincir kapağı42-44t boy ayarlı vites uyumlu siyah model aksesuarlarımızla bisikletinizi koruma altına alabilir, hız kalitenizi arttırabilirsiniz. Mevsimsel sürece uyumlu olarak hazırlanan zincir kapakları, oldukça sağlam plastik kalitesinde üretilmektedir.

Özellikleri;

·         42-44T boy ayarlı vites uyumu

·         Kaliteli plastik üretimi

·         Dayanıklı ve güvenilir zincir kapağı

·         Ayarlanabilir boy ve boyut seçeneği

·         Modern tasarım ve UV’ye dayanıklılık

·         Zincirin tamamını koruma özelliği

En yeni özellikler ve yüksek dayanıklılık kalitemizle ürettiğimiz bisiklet ve aksesuarlar, siz değerli bisiklet severlerin dikkatini çekmeye devam ediyor. Marka olarak bisikleti bir spor, sporu ise hayatında alışkanlık ve tutku haline getirmiş kişilerin önceliği olacağız. Herrmans ile bisikletiniz hızına hız katacak.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Zincir Koruyucu 42-44T Boy Ayarlı Vites Uyumlu Siyah
Değerlendirmeniz
To Top