SKU
EBRM4050MPR

Shimano Disk Fren Kaliperi Hidrolik BR-M4050 Alivio

Shimano disc brake caliper hydraulic BR-M4050 alivio temel ekipmanının çelikten üretilmiş olması ise dayanıklı bir parça olmasına yardımcı olmuştur
Özel Fiyat 142,20 ₺ Normal fiyat 158,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Disk Fren Kaliperi Hidrolik BR-M4050 Alivio
Marka
Shimano

Bisiklet gövde kısmında bulunan hidrolik frenler çeşitli malzemeler ile üretilir. Elinize geçtikten sonra montajını gerçekleştirerek kolayca kullanabilirsiniz. Shimano disc brake caliper hydraulic BR-M4050 alivio temel ekipmanının çelikten üretilmiş olması ise dayanıklı bir parça olmasına yardımcı olmuştur. Modern bir görünüme sahip olan fren sistemi dayanıklı malzemeler ile üretilmiştir.

Shimano fren kaliperi kuru, ıslak ya da karlı yollara karşı sağlam bir kontrol sağlar. Firmamıza ulaştıktan sonra renk seçeneklerine göz atarak temin edebilirsiniz. dayanıklı ve güvenilir olduğu için uzun süreli olarak kullanılabilir.

Fren Kaliperi Özellikler;

  • Entegre bileşenlere sahip olan fren sistemi sportif görünümü ile aynı zamanda görsel olarak göze hitap ediyor.
  • Alüminyum malzemesi ile üretilmiş olan hidrolik diskli fren kaliperinin imalatı dayanıklı malzemeler ile yapıldığı için uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
  • Tüm hava koşullarına karşı yollara sıkı tutuş sağlayan hidrolik fren kaliperi ıslak ya da karlı zeminlerde de kontrollü.
  • Dayanıklılık ve güvenilirlik üst düzeyde olduğu için uzun süre boyu hızınızı kontrol etmenize yardımcı olur.

Shimano hidrolik fren kaliperi satın almak isterseniz firmamıza göz atabilirsiniz.  

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Disk Fren Kaliperi Hidrolik BR-M4050 Alivio
Değerlendirmeniz
To Top