SKU
Y60098100

Shimano Vites İç Kablo 1.2X2100Mm

Dağ bisikletleri, yol ve yarış bisikletlerinde aynı kullanılabilen kablolar olduğu gibi ayrı vites kabloları da olabilir ve bisikletinize uygun vites kablosunu tercih etmelisiniz.
Özel Fiyat 32,39 ₺ Normal fiyat 35,99 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Shimano Vites İç Kablo 1.2X2100Mm
Marka
Shimano

Birçok konuda olduğu gibi vites kablolarında da Shimano markası tetcih edilmektedir. Aracınız için çok önemli olan kabloların değişimi geldiğinde ihmal etmemelisiniz. Dağ bisikletleri, yol ve yarış bisikletlerinde aynı kullanılabilen kablolar olduğu gibi ayrı vites kabloları da olabilir ve bisikletinize uygun vites kablosunu tercih etmelisiniz.

Shimano Vites İç Kablo 10ad 1.2X2100mm Özellikleri

Vites iç kabloları, ön ya da arka vites kabloları alacakken aracınızın vites sitemine ve vites koluna göre seçim yapmalısınız. Shimano Vites İç Kablo 10ad 1.2X2100mm özellikleri internet sitesinde şu şekilde belirtilmiştir:

  • Paslanmaz çelikten üretilmişlerdir.
  • Diğer vites kablolarına oranla çok daha dayanıklı ve pürüzsüzdür.
  • Üzeri teflon malzeme ile kapatılmıştır.
  • Dağ ve yol bisikletlerinde kullanılan bu iç vites kablosu 2100*1,2 mm boyutlarındadır.
  • Paket içeriğinde 10 adet iç kablo bulunur.
  • Frenleme ve vites geçişlerinde sorunsuz bir sürüş tanır.

Bu kablolar iç vites kablosu olarak çift tarafta da kullanılabilir. Değişimi kolay bir şekilde yapılabilir. Stokta olduğu günlerde hemen alarak yedekte vites kablonuzun olmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Shimano Vites İç Kablo 1.2X2100Mm
Değerlendirmeniz
To Top