SKU
8057685953147

Kask Road Mojıto Beyaz Açık Mavi (M 48-58cm 220gr)

Kask road mojıto beyaz açık mavi (m 48-58cm 220gr) model ürünümüz, sizlerin tam güvenlik sağlaması açısından tasarlanmıştır.
Özel Fiyat 454,50 ₺ Normal fiyat 505,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kask Road Mojıto Beyaz Açık Mavi (M 48-58cm 220gr)
Marka
Kask

Motorlu araçlar kadar güvenlik ve tedbir isteyen bisiklet kullanımı, trafikte dikkat edilmesi gereken önemli kurallar arasında yer alıyor. KASK olarak siz değerli müşterilerimizin daha güvenli sürüş gerçekleştirmeleri için çalışıyoruz. Yüksek güvenlik garantisi sağladığımız ürünlerimizle, trafikte yada yarışlarda bisiklet üzerinde bulunmaktan korkmayacaksınız.

Kask road mojıto beyaz açık mavi (m 48-58cm 220gr) che00026.210 model ürünümüz, sizlerin tam güvenlik sağlaması açısından tasarlanmıştır. Kaliteli ve kırılmaz dış yapısıyla içerdiği konfor maksimum seviyeye çıkarılmıştır. Herhangi bir düşme yada çarpma kazalarına karşı tam koruma sağlar. Hafif tasarımı sayesinde başınızda ağırlık hissi uyandırmaz.

Kask Road Mojıto Beyaz Açık Mavi Özellikleri;

·         220 gram ağırlığındadır

·         48-58 cm uzunluğundadır.

·         Kafa şekli ile uyumludur.

·         Yıkanabilir materyalden üretilir.

·         Yüksek güvenlik garantisi vardır.

·         Hafif üretim modeline sahiptir.

·         Arka kavrama noktaları sayesinde kafanızı sarmaktadır.

·         Ayarlanabilir kayış özelliğine sahiptir.

Dilediğiniz renk seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bisiklet kaskının farklı modellerine internet sitemizden ulaşabilmeniz mümkün. Hava alabilir yapısı sayesinde yaz kış rahatlıkla kullanabileceğiniz kask modellerimizi bisiklet severler için tasarlıyoruz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kask Road Mojıto Beyaz Açık Mavi (M 48-58cm 220gr)
Değerlendirmeniz
To Top