SKU
AI05300

Pedal Karpiyer Kayış Siyah

Bisiklet parçaları ve aksesuarları üzerine hizmet veren markamızın karpiyer & karpiyer kayış siyah ürünleri oldukça kalitelidir.
Özel Fiyat 49,50 ₺ Normal fiyat 55,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Pedal Karpiyer Kayış Siyah
Marka
-- Lütfen Seçiniz --

Bisiklet binmek ritmik hareketlerle yapılması nedeniyle stresi azaltmaya yardımcı olur. Bisiklet kullanımı sırasında insan vücudu mutluluk hormonu olarak bilinen enforfin salgılayarak psikolojik olarak doğal bir rahatlama sağlamaktadır. Bunun yanında bacak kasları da kuvvetlenmektedir. Düzenli olarak bisiklet kullanmak selülit gibi birçok insanda mevcut olan rahatsızlıkların engellenmesine yardımcı olmaktadır. Kilo vermek isteyenler için de çok etkili bir yöntemdir. Bir saat boyunca pedal çevirerek 600 kalori yakabilirsiniz.

Bisiklet parçaları ve aksesuarları üzerine hizmet veren markamızın karpiyer & karpiyer kayış siyah ürünleri oldukça kalitelidir. Sipariş vermek isteyen müşterilerimiz internet sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirler.

Karpiyer & Karpiyer Kayış Siyah Özellikleri;

·Yüksek kaliteli malzemeden yapılmış sağlam ürünlerdir.

·Olumsuz hava koşullarına karşı da dayanıklıdır.

·Tüm bisikletlere rahatlıkla uyum sağlar.

·Karpiyer ve kayış set olarak satılmaktadır.

·Ayağnızda güç kaybı yaşatmaz.

Aim karpiyer ürünlerimizi hiç tereddütsüz kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemesi sayesinde ayak konforunuzu en üst düzeye çıkarır. Profesyonel yarışçılar tarafından da çokça tercih edilen ürünümüzü siz de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Pedal Karpiyer Kayış Siyah
Değerlendirmeniz
To Top