SKU
4715575170169

Zincir Z8x116L 6/7/8 Vites Kutulu

Kmc zincir z8x116l 6/7/8 speed kutulu modelimizin birbirinden farklı özellikleri var.
Özel Fiyat 39,60 ₺ Normal fiyat 44,00 ₺

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Zincir Z8x116L 6/7/8 Vites Kutulu
Marka
KMC

Yaygınlaşan bisiklet kullanımı sayesinde KMC olarak daha kaliteli üretim hizmeti sunduğumuz siz değerli müşterilerimize farklı tasarımlar hazırlamaya devam ediyoruz. Bisikletlerinde en iyisini görmek isteyen müşterilerimiz için son derece teknolojik ürün üretimi gerçekleştiriyoruz. Bisiklet, yedek parça ve aksesuarlardan oluşan geniş bir model yelpazemiz bulunuyor.

Kmc zincir z8x116l 6/7/8 speed kutulu modelimizin birbirinden farklı özellikleri var. Bisiklet dişleri ile uyumlu temas sağlayan bu ürün sayesinde vites değiştirmek artık çok daha kolay. Yüksek verimlilik hizmeti sunan zincir, bisikletinizde dişler arasında hızlı geçiş sağlamaktadır.

Kmc Zincir Z8x116l 6/7/8 Speed Kutulu Özellikleri;

·         Hassas ve dayanıklı üretim özelliği

·         Güvenli ve optimum geçiş fonksiyonu

·         Vites değiştirme kolaylığı

·         Ağır yük garantisi

·         Kutulu paketleme seçeneği

·         Geri, hassas ve hızlı vites özelliği

Uzun ve zorlu bisiklet sürüşlerinizi bu zincir sayesinde çok daha güvenli gerçekleştirebileceksiniz. Tüm hava şartlarına uygun koşullarda üretilen model ve aksesuarlarımızla bisiklet sevenlere teknolojik ürünler sunmaya devam ediyoruz. En güvenli ürün kalitesine sahip modellerimizi internet sitemiz üzerinden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. 

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Zincir Z8x116L 6/7/8 Vites Kutulu
Değerlendirmeniz
To Top