SKU
kron-rc-1000-28-jant

Kron Rc 1000 28 Jant

Değerlendirme:
100%
Firmanın en çok kullanılan modellerinden biri olan RC 1000 – 28’ yol – 14 vites – V – fren yol/yarış bisikleti internet sitemizden sipariş edilebilecek bir üründür.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Rc 1000 28 Jant
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
14 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro Materyali
Alüminyum
Kadro
Double Butted Aluminyum
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO A070
Arka Vites
SHIMANO A070
Vites Kolu
SHIMANO A070
Sele
Kron

Her bisiklet severin hayali olan yol ve yarış bisikletleri hafifliğiyle göz kamaştırıyor. Eğer siz de kaliteli bisiklet modellerinden birini tercih etmek istiyorsanız Kron model bisikletlere göz atabilirsiniz. Şehir içi kullanıma uygun olmayan ve ince tekerlekleri, hafifliği nedeniyle hız yapmaya çok elverişli olan bu bisikletler aynı zamanda güçlü bir egzersiz de gerektiriyor. Bu nedenle önce şehir bisikletine alışkın olmalı ve daha sonrasında bu bisikletlere geçmelisiniz. Firmanın en çok kullanılan modellerinden biri olan RC 1000 – 28’ yol – 14 vites – V – fren yol/yarış bisikleti internet sitemizden sipariş edilebilecek bir üründür.

RC 1000 – 28’ yol – 14 vites – V – Fren Özellikleri;

  • Darbelere karşı dayanıklı, hafif bir modeldir.
  • Sürat yapılabilir.
  • 28 vitestir.
  • 54 cm boyutlarındadır.
  • Mat siyah, yeşil ve mavi renk seçeneklerinden dilediğinizi alabilirsiniz.

Bisiklet tekerleği daha ince olan bu modele yolda hız yapmak daha kolaydır. Ayrıca gücünüzü emmeyen yapısal sistemi sayesinde gücünüzü birebir alan bisiklet hız yapmaya da daha elverişli olacaktır. Bu sayede hızlı gidebilecek, yarışlarda da bu özelliğini kullanabileceksiniz. Hız bisikletleri olarak da geçen Kron model bu yarış bisiketleri uzun yolda sizi yarı yolda bırakmayacak bir arkadaştır. İç rahatlığı ile bisikleti kullanırken  güvenle de yola hakim olabileceksiniz. Çünkü bu bisikletler aynı zamanda son derece güvenilir teknik sisteme ve mekanizmaya sahip olur.

Kolay fren yapabileceğiniz ve virajları kolay alabileceğiniz bu yol bisikletlerinde gücünüz emilmez. Gücünüz emilmediği için de doğrudan gücünüzü kullanarak daha kolay hızlanırsınız. Oysa dağ bisikletlerinde güç emilir. Yarış bisikletini kullanırken hafif olması da artılardan biridir. Böylece çok uzun yola gidebilecek ve yanınızda hafifliğinden ötürü taşıyabileceksiniz. Üstelik kadın erkek farketmeksizin herkesin gücüne uygun bir model bulabileceğini söyleyebiliriz. İnternetteki farklı model çeşitlerine ve farklı renk seçeneklerine bakarak karar verebilmeniz mümkündür.

Özelliklerini saydığımız bu yol/yarış bisikleti sayesinde siz de uzun yolculuğa güvenle çıkabilecek ve gücünüzü emmeyecek bu bisikletle hız yapabileceksiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Rc 1000 28 Jant
Değerlendirmeniz
To Top