SKU
kron-rc-2000-28-jant

Kron Rc 2000 28 Jant

İddialı modellerinin yanı sıra cazip fiyat teklifleri de sunan markanın özellikle RC 2000 – 28’ yol – 16 vites – V –fren yol/yarış bisikleti modeli hız tutkunlarının vazgeçemediği modeller arasındadır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Rc 2000 28 Jant
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
16 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Ön Vites
SHIMANO CLARIS 2400
Arka Vites
SHIMANO CLARIS 2400
Vites Kolu
SHIMANO CLARIS 2400 2X8
Sele
Kron

Bisikletle gezinmekten ve şehirde turlamaktan çok daha fazlasını istiyorsanız o zaman yol ve yarış bisiklet modellerine bakabilirsiniz. İyi bir bisiklet sürücüsüyseniz hız yapabileceğiniz yol ve yarış bisikleti modellerini internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Bunun için senelerdir güvenilir ve kaliteli bisikletler üreten Kron markasına bakabilirsiniz. İddialı modellerinin yanı sıra cazip fiyat teklifleri de sunan markanın özellikle RC 2000 – 28’ yol – 16 vites – V –fren yol/yarış bisikleti modeli hız tutkunlarının vazgeçemediği modeller arasındadır. Bu model size hız vadederken güvenliğinizi de düşünen bir sisteme sahiptir.

RC 2000 – 28’ yol – 16 vites – V – Fren Özellikleri;

  • 52 cm ölçülerinde bir modeldir.
  • Mat siyah, mavi ve beyaz renkli seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.
  • İnce tekerlekleri ve kullanılan malzemeleri nedeniyle hafiftir.
  • Paslanmayan aksana sahiptir.

Yarış ya da bir diğer adıyla yol bisikletindeki engebeler karbon maşa sayesinde emildiği için daha hızlı gidebilir ve sürat yapabilirsiniz. Ayrıca amörtisör bisikleti ağır yapar ve bu yol yarış bisikletlerinde de tercih edilmez. Böylece diğer bisikletlere oranla yol ve yarış bisiketleri çok daha hafiftir. Fiyat anlamında diğer bisikletlerle kıyasladığımız zaman en pahalılarından olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü kullanılan malzeme daha farklıdır. Yarış bisikletlerinin gidon kısmına dikkat ederseniz diğerlerine göre daha aşağıda olduğunu görürsünüz. Bu aslında gözünüze estetik gelmese de aslında tutuş anlamında çok alışacağınız bir gidon olacaktır. Ergonomik olarak çok rahattır.

Ağırlık olarak baktığımız zaman yol ve yarış bisikletleri 4.6 ve 10 kilo arasında değişir. Bisikleti genelde spor olarak yapan ve uzun süre bisiklet kullananların favorisi olduğunu söyleyebiliriz. Yollardaki kot farkı, kayganlıklar ve benzeri engebeli durumlar bisikleti yeni kullanmaya başlayanları sıkıntıya sokabileceğinden dikkat edilmelidir. Bu nedenle birçok kişi ilk kez bisiklete başlayanlara yol bisikletini değil daha çok şehir bisikletini önerir. Kaliteli modellerden biri olduğunu söylediğimiz bu yol/yarış bisikleti senelerce kullanılacak bir ürün olduğundan uzun yola çıkmak istiyorsanız bir an önce edinmeniz gereken bir modeldir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Rc 2000 28 Jant
Değerlendirmeniz
To Top