SKU
1000000216

Kron Tx 100 28 Jant Mekanik Disk Fren

Firmanın bu sene çıkardığı TX 100- 28’ City Bike 21 Vites- M.Disk şehir/tur bisikleti her insanın rahatlıkla kullanabileceği yapıda bir bisiklettir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Tx 100 28 Jant Mekanik Disk Fren
Marka
Kron
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Mozo C-51R
Ön Vites
SHIMANO TZ31
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Bisikletle küçük gezintiler yapmak için kendinize internetten kaliteli ve güvenilir bir tur bisikleti sipariş edebilirsiniz. Bunun için ilk bakacağınız markalardan biri de Kron olacaktır. Dayanıklılığı ile bisiklet dünyasında önemli bir yer kaplayan Kron sadece şehir bisikleti değil, dağ ve yol bisikleti gibi farklı amaçlara yönelik bisikletler de sunar. Firmanın bu sene çıkardığı TX 100- 28’ City Bike 21 Vites- M.Disk şehir/tur bisikleti her insanın rahatlıkla kullanabileceği yapıda bir bisiklettir. Uzun zamandır bisiklet kullanmıyorsanız da güvenle ve kolaylıkla kullanabileceğiniz bu model farklı renk seçenekleriyle satılmaktadır.

TX 100- 28’ City Bike 21 Vites- M.Disk Özellikleri;

  • Medium boyutundadır.
  • Bej rengi, siyah ve kahverengi gibi renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Paslanmayan ve yeniliğini uzun süre koruyan malzemelerden üretilmiştir.
  • 21 vitestir.

Asfalt yol koşullarında kolaylıkla giden bu şehir bisikletlerinin ağırlığı da ortalamadır. Yani yarışve yol bisikletiyle kıyasladığımız zaman ona göre ağır kalsa da kolaylıkla sürebileceğiniz bisikletlerdir. 10-15 kilo arasında değişen ağırlıklarıyla ideal olan bu bisikletler düz maşalı ya da amortisörlü de olabilir. Ancak şehirde çok fazla engebe ve eğim olmadığı için, daha doğrusu yol şartları çok da zor olmadığı için genelde amortisöre hiç gerek yoktur. Bu nedenle düz daha hafif olduğu için daha yaygın olarak kullanılmaktadır. Eğer tur yapmaya çıkacaksanız ya da evden işe gitmek için kendinize bisiklet almak istiyorsanız kesinlikle şehir tur bisikletlerini tercih etmelisiniz.

Gövdenin arka kısmında genelde bagaj olduğu için tura çıkarken yanınıza erzak alabilir ve mataranızı da kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Güvenliğinizi korumak zorunda olduğunuz için kask ve koluk gibi tüm güvenlik ekipmanlarına sahip olmalı ve yolculuk esnasında da bunu kullanmalısınız. Şehir bisikletini sürmek için pratik yapmanız yeterlidir ve zaman geçtikçe diğer bisikletleri de kullanmak için uygun olursunuz. Her bisiklet severin zorlanmadan kullanabileceği bu şehir/tur bisikleti size kaçamak zamanlarda keyifli zamanlar yaşatacak bir bisiklet olacaktır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Tx 100 28 Jant Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top