SKU
1000000217

Kron Tx 100 28 Jant V Fren

Üretmiş olduğu TX 100 – 28’ City Bike 21 Vites – V – Fren şehir/tur bisikleti tüm beklentileri karşılamıştır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Tx 100 28 Jant V Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Mozo C-51R
Ön Vites
SHIMANO TZ31
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Araba üzerinde vakit geçirmekten sıkıldıysanız ve ulaşacağınız noktaya bisikletle gitmek istiyorsanız kısa mesafelerde kullanabileceğiniz bir şehir bisikleti alarak hayatı daha basitleştirebilirsiniz. Uzun zamandır bisiklete binmeyenlerin bile kolay kullanabileceği şehir bisikletleri, uzun yol bisikletine geçmeden önce de size alıştırma yaptıracağı için ideal bisikletlerdir. Orta kalınlıkta tekerlekleri olan bu bisiklet modellerini Kron firmasından bulabilirsiniz. Bisiklet sektöründe önemli bir konumda olan marka şehir bisikleti anlamında da liderlerden biridir. Üretmiş olduğu TX 100 – 28’ City Bike 21 Vites – V – Fren şehir/tur bisikleti tüm beklentileri karşılamıştır.

TX 100 – 28’ City Bike 21 Vites – V – Fren Özellikleri;

  • 21 vitestir.
  • Medium boyutundadır.
  • Farklı renk seçenekleri olduğu için bej rengi, siyah ya da kahverengi tonlarından biri seçilebilir.
  • Paslanmaz malzemeye sahiptir.

Paslanmaz malzemeden üretildiği için senelerce dayanıklı olduğunu söyleyebileceğimiz bu şehir bisikletleri yıllarca yol koşullarına uyum sağlayacaktır. Çok zor yol koşullarında gitmenize imkan vermese de şehrin kısa engebelerine ve hafif yükseltilere kolaylıkla girebilir ve bununla baş edebilirsiniz. Fiyat olarak da bütçenizi zorlamayan ve ekonomik olan bu bisikletler şehir hayatından daha çok keyif almanızı sağlayacaktır. Ağırlık olarak baktığımız zaman 10 kilo ile 15 kilo arasında değişen bir ağırlığı vardır. Kavraması ve tutuşu kolay olduğu için kısa sürede alışabilir ve her yola bisikletinizle gitmek isteyebilirsiniz.

Diğer bisikletleri kullanabilmeniz için de önce şehir ve tur bisikletine alışkın olmanız ve pratik yapmanız gerekir. Aksi durumda diğer bisikletlerde güvenliği sağlayamaz ve kendinizi de tehlikeye atarsınız. Şehirin o gürültüsünden uzaklaşmak için küçük turlar yapabilir, evinizde işe gitmek için kullanabilir ya da haftasonu keyifli vakit geçirmek için bisikletinize binebilirsiniz. Bazı toplulukların düzenlediği kısa bisiklet turlarına da katılabilir ve böylece pratiğinizi de geliştirmeye başlayabilirsiniz diyebiliriz. Bahsettiğimiz bu şehir/tur bisikleti sayesinde siz de kısa mesafeleri daha keyifli katediyor olmanın rahatlığını yaşayacak ve bedeninizi de bisiklete binerek daha çok çalıştırmış olacaksınız.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Tx 100 28 Jant V Fren
Değerlendirmeniz
To Top