SKU
1000000218

Kron Tx 100 28 Jant V Fren Lady

Firmanın kadınlar için ürettiği TX 100- 28’ City bike – lady 21 Vites – V – fren şehir/tur bisikleti modelini size sunuyoruz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Tx 100 28 Jant V Fren Lady
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
Alüminyum
Sele
Kron

Trafik ve egzoz dumanı sizin yaşam enerjinizi düşürüyorsa bu enerjiyi yeniden kazanmak için bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilir ve kendinize bir şehir bisikleti alabilirsiniz. Tur bisikleti olarak da geçen bu modelleri Kron firmasında bulabileceksiniz. Üretmiş oldukları şehir bisikletlerini sokaklarda görebilir ve senelerce dayanıklı olduğunu da farkedebilirsiniz. Hafifi arazilerde kullanıma uygun olan bu tur bisikletleri kadınların da rahat kullanabileceği modellerden biridir. Firma sadece kadınlar için ürettiği TX 100- 28’ City bike – lady 21 Vites – V – fren şehir/tur bisikleti modeline de sahiptir.

TX 100- 28’ City bike – lady 21 Vites – V – Fren Özellikleri;

  • Kadınlara özgü bir model olduğu için aksamı buna göre tasarlanmıştır.
  • 21 viteslidir.
  • Small boydur.
  • Füme, beyaz ve açık sarı renk seçenekleri vardır.

Özellikle kadınlar şehirde bisiklet kullanımı konusunda daha yaygındır. Çünkü fit kalmak ve vücudu şekile sokmak için bisiklete binmek aynı zamanda çok ciddi bir efor sarfettiren bir spordur.  Bu nedenle haftasonunu ya da boş vakitlerini değerlendirmek isteyen kadınlar, salona tıkılarak spor yapmak yerine doğaya çıkabileceği ve soluk alabileceği bisiklet binmeyi tercih eder. Sadece spor yapma amacıyla değil, işe gitmek ve Pazar günleri kısa şehir turları yapmak için de bisiklet kullanılabilir. 10-15 kilo arasında olan bu bisikleti kadınlar da gücünü boşa harcamadan rahatlıkla düz maşalı olanları kullanabilir. Çünkü şehir içinde amortisöre çok da gerek olmadığını söyleyebiliriz.

Şehir koşullarına uyum sağlayan bu bisiklet sayesinde trafikten, gürültüden ve kalabalıktan istediğiniz zaman kaçabilecek ve bisikletinizle başbaşa olacaksınız. Eğer hedefiniz ilerde bir yol ya da dağ bisikleti almaksa o zaman öncesinde mutlaka şehir bisikletini kullanarak biraz pratik yapmalı ve hafif engebeli arazilere de zamanla alışmalısınız. Aksi durumda direk yol bisikletini kullanırsanız bu sizi zorlayacaktır. Markanın sadece kadınlar için ürettiği bu şehir/tur bisikleti sayesinde kadınlar da rahat ve gücünün doğrultusunda bisiklete binebilecektir. Güvenilir bir model olduğu için sokaklarda keyifle tur atabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Tx 100 28 Jant V Fren Lady
Değerlendirmeniz
To Top