SKU
1000000307

Kron Tx 150 28 Jant V Fren

TX 150 – 28’ city bike – 18’ – 24 Vites – V Fren şehir/tur bisikleti mesafelerin gözünde kısalmasını sağlayacaktır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Tx 150 28 Jant V Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
Alüminyum
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX55
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Bisiklet severler için ilk başlangıç bisikleti olarak da tanımlayabileceğimiz şehir bisikletleri, kısa mesafeler ve hafif araziler için ideal bir kullanım sağlar. Yarış ve yol bisikletine geçmeden önce, hakimiyet kazanmak ve alışmak için kullanabileceğiniz şehir bisikletleri aynı zamanda keyifli dakikalar geçirmenize de imkan verir. Kron markası hem güvenilir hem de basit kullanımlı ve şık şehir bisikletleri tasarlar. Siz de kendi beğeninize ve gücünüze göre markanın tur bisikleti modellerinden birini seçebilirsiniz. Bunlardan en ideali olan TX 150 – 28’ city bike – 18’ – 24 Vites – V Fren şehir/tur bisikleti mesafelerin gözünde kısalmasını sağlayacaktır.

TX 150 – 28’ city bike – 18’ – 24 Vites – V Fren Özellikleri;

  • 24 vitestir.
  • Medium boyutundadır.
  • Kadro Boyu bölümümüzden renk seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Şehir hayatını sevenler ancak bunu daha pratik ve daha kullanışlı hale getirmek isteyenler şehir ve tur bisikleti edinerek bir an önce haftasonu kaçamağı yapabilir ya da evinden işe giderken kullandığı toplu taşımalara bir son verebilir. Kiloları ortalama 12 kilo olan bu bisikletler hafif engebelerde de kullanılır. Amörtisörün şehir koşullarında çok gerekli olmadığını söyleyebileceğimiz için alırken düz maşalı olanları tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Aynı zamanda düz maşa bisikleti hafif yapan bir özellik olduğu için de tur bisikletlerinde daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Fiyat olarak da diğer bisikletlere göre ekonominizi sarsmayan bir bisiklet olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca pratik yapmak ve daha zorlu koşullarda kullanacağınız diğer bisikletlere geçmek için öncesinde bu şehir ve tur bisikletini kullanmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Böylece şehir içinde küçük alıştırmalar yapmış olacaksınız. Hem kadınların hem de erkeklerin en yaygın olarak kullandığı bisiklet türünün şehir bisikleti olduğunu söyleyebiliriz. Ancak şehirde kullanıyorsunuz diye güvenliğinizi unutmamalı ve mutlaka kaskınızı takmalısınız.  Şehir ve tur bisikleti olarak alabileceğiniz en uygun modellerden biri olan bu özelliklerini saydığımız model, internetten kolaylıkla sipariş edilebilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Tx 150 28 Jant V Fren
Değerlendirmeniz
To Top