SKU
1000000220

Kron Tx 150 28 Jant Hidrolik Disk Fren Lady

TX 150 – 28’ City – Lady – 24 vites – H.disk şehir/tur bisikleti modelini sitemizden satın alabilirsiniz.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Tx 150 28 Jant Hidrolik Disk Fren Lady
Marka
Kron
Fren Tipi
Hidrolik Disk Fren
Vites Sayısı
24 Vites
Jant Ebatı
28”
Kadro
Alüminyum
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TX55
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Bir kadın olarak kendinize uygun bisiklet seçiminde zorlanıyorsanız Kron markasının modellerine bakabilir ve bisiklet kullanmaya daha pratik olan şehir bisikletlerinden başlayabilirsiniz. Öncelikle kısa mesafeleri size alıştıracak olan bu şehir ve tur bisikletleri hakimiyet kazanmanıza da yardımcı olacaktır. Daha sonrasında şehir tur bisikleti kullanmayı düşünüyorsanız markanın 24 vitesli şehir bisikletlerinden birini seçebilirsiniz. TX 150 – 28’ City – Lady – 24 vites – H.disk şehir/tur bisikleti modelini sitemizden satın alabilirsiniz.

TX 150 – 28’ City – Lady – 24 vites – H.disk Özellikleri;

  • Kadınlar için tasarlanmış bir modeldir.
  • 24 viteslidir.
  • Small ve medium boydur.
  • Pembe, mat gri ve gri gibi farklı renklerinden birini seçebilirsiniz.

Ülkemizde kullanımı çok geniş olan bu bisikletler kadınlar ve erkekler için kolay kullanım sağlar. Asfalt üzerinde ve hafifi arazilerde kullanılabildiği için idealdir.  Bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri de fiyat olarak diğerlerine nazaran daha ideal olmasıdır. Ortalama 10-15 kilo arasında olan bu şehir ve tur bisikletleri diğer modellere geçmeden önce de kullanarak pratik yapmanız gereken modellerdir. Şehir içerisinde pratik yaparak çok daha kolay bir kullanım sağlayabilir ve şehrin gürültüsünden bir nebze olsun uzaklaşabilirsiniz.

Genelde düz maşalı olan tur bisikletleri daha çok tercih edilir çünkü daha hafiftir. Bilhassa kadınlar bisiklet seçerken düz maşalı olanları ister. Kolay bir gidonu ve çok farklı renk seçenekleri olduğu için mutlaka beğeninize hitap eden bir tur bisikleti bulabilirsiniz. Gövdenin arka kısmında bu bisikletlerde genelde bagaj ve çanta koyabileceğiniz alanlar olur. Böylece tura çıkarken yanınıza erzak alabilirsiniz. Güvenliğinizi de unutmamanız gerektiği için kask, kolluk ve dizlik gibi korumaları ihmal etmeden sürekli kullanmanız şarttır.

Pratik ve güvenli kullanımından bahsettiğimiz bu kadınlara özgü şehir/tur bisikleti sayesinde haftanın bazı günleri sokaklarda kaçamak yapabilirsiniz. Arabaların gürültüsünden ve şehrin kalabalığından çıkmak için kendinize bisiklet yolları bulabilir, şehirde kısa turlar atabilir ve vücudunuzu da bu sayede çalıştırabilirsiniz.
Bu nedenle bisikleti kısa sürede internet sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Tx 150 28 Jant Hidrolik Disk Fren Lady
Değerlendirmeniz
To Top