SKU
1000000221

Kron Xc 100 24 Jant Mekanik Disk Fren

Markanın güvenilir modellerinden biri olan XC 100 – 24’ MTB – 21 Vites – M.Disk dağ bisikleti internet üzerinden de satışı yapılan bir modeldir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 24 Jant Mekanik Disk Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
Mekanik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
24''
Kadro
Double Butted Aluminyum
Maşa
Mozo M20
Ön Vites
SHIMANO TZ30
Arka Vites
Shimano Tourney RD-TY21
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Kalın tekerlekli dağ bisikletleri zorlu parkurları seven bisiklet tutkunları için ideal bir modeldir. Dağ bisikleti almak isteyenler öncesinde mutlaka şehir bisikleti deneyimi yaşamış olmalı ve bisiklet kondisyonu olan kişiler olmalıdır. Zorlu arazilerde bisiklet kullanmayı seviyor ve bunu yaparken bisikletin size güven vermesini istiyorsanız Kron model bisikletleri tercih edebilirsiniz. Markanın güvenilir modellerinden biri olan XC 100 – 24’ MTB – 21 Vites – M.Disk dağ bisikleti internet üzerinden de satışı yapılan bir modeldir.

XC 100 – 24’ MTB – 21 Vites – M.Disk Özellikleri;

  • 21 vitestir.
  • Zorlu arazi koşullarında ve engebeli alanlarda kullanıma uygundur.
  • Darbe ve çarpmalara karşı dayanıklı malzemeden üretilmiştir.
  • Small ve medium boydur.
  • Mat siyah, mavi ve kırmızı renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bisiklet ve arazi tutkunlarının vazgeçemediği bu dağ bisikletleri şehir için yanlış bir seçim olduğundan şehirde de kullanmak gibi bir niyetiniz varsa bunun için tur bisikleti almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü ergonomik olarak baktığımızda yapısı zorlu arazilere uygun olarak tasarlanan bu bisikletler hız yapmaya da hiç elverişli değildir. Büyük alışveriş merkezlerine gittiğiniz zaman buralarda büyük amortisöre sahip bisiklet sattıklarını göreceksiniz. Bunlardan mümkün olduğu kadar uzak durmanız gerekir. Çünkü bunlar olması gerektiğinden çok daha ağır bisikletlerdir. Ayrıca bu ağır amortisörlerle verimli bir bisiklet deneyimi yaşamayacağınızı da açıkça söyleyebiliriz.

Dağ bisikletlerinde sağlam bir süspansiyon vardır. Unutulmamalıdır ki dağ biskletlerinde görüntüye aldanmak yanlış olacaktır. Önemli olan bisikletin teknik özelliklerini bilmek ve seçim yaparken de bu özelliklerine göre satın almaktır. Orman gezintisi yapmak, engebeli yollara çıkmak için mutlaka dağ bisikleti edinmeniz gerekir. Ancak bunların fiyatları diğerlerine kıyasla daha pahalı olduğu için iyi bir dağ bisikleti almak istiyorsanız belirli bir miktar parayı gözden çıkarmanız gerektiğini de unutmamalısınız diyebiliriz. Özelliklerini sıraladığımız bu dağ bisikleti sayesinde zorlu yollar sizin için zor olmaktan çıkacak. Engebeli arazilerde bisiklete hakim olabilecek ve sağlam kalın tekerleği sayesinde hiçbir zarar görmeden yola devam edebileceksiniz diyebiliriz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 24 Jant Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top