SKU
1000000198

Kron Xc 100 24 Jant V Fren

Ülkemizin en önemli bisiklet markalarından birisi olan Kron, Kron XC 100 - 24\' MTB - 21 Vites - V-Fren modeli ile piyasada büyük bir ilgi toplamaktadır.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 24 Jant V Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
24''
Kadro
Double Butted Aluminyum
Maşa
Mozo M20
Ön Vites
SHIMANO TOURNEY TZ30
Arka Vites
Shimano Tourney RD-TY21
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Sele
Kron

Ülkemizin en önemli bisiklet markalarından birisi olan Kron, Kron XC 100 - 24' MTB - 21 Vites - V-Fren modeli ile piyasada büyük bir ilgi toplamaktadır. Çocuk bisikleti kategorisinde kaliteli ürünler veren şirket, bisikletin üretilmesi aşamasında birçok büyük markanın parçalarını başarılı bir şekilde ürüne monte etmiştir.

Özellikler

  • Bisiklet, çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Vites sayısı 21 olarak belirlenmiştir.
  • Kadro seçiminde kullanılan malzeme alüminyumdur.
  • Vites olarak Shimano firması tercih edilirken, ön ve arka vitesler için farklı serilerde karar kılınmıştır.
  • Ön vites için Tourney serisinin FD-TZ30 modeli seçilmiştir. Arka viteste ise yine Shimano Tourney tercih edilerek RD-TY21 kullanılmıştır.
  • Sele borusunda Zoro markası ön plana çıkmıştır.
  • Gidon ve gidon boğazı bölümünde yine Zozo markasının kullanıldığını görmekteyiz.
  • Lastikler, patlama karşısında direnç gösteren malzeme ile üretilmiştir. Lastik boyutu ise 24*1.20 şeklindedir.
  • Orta göbekte neco markası ön plana çıkmıştır.
  • Bisikletin maşa bölümü için seçilen marka ise Mozo’nun M20 modelidir.

Fren ve Jant Özellikleri

XC 100 - 24' MTB - 21 Vites - V-Fren modeli, fren sistemlerinde aktif olarak V fren modelini tercih etmiştir. Bunun yanı sıra bisikletin jantında zozo şirketinin üretmiş olduğu malzeme kullanılmıştır. Bu malzemenin en dikkat çekici özelliği ise 24 inçlik boyutu ve çift kattan üretilmiş olan alüminyum yapısıdır. Bu şekilde bisikletin jant ve fren durumu son derece kaliteli bir biçimde tasarlanmıştır.

Diğer Özellikleri

Kron marka bisikletin vites, ruble ve vites kolu bölümünde tek bir marka ile çalıştığını görüyoruz. Bu marka Shimano. Dünyadaki önemli birçok bisikletin tercih ettiği marka, bu modelde de karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Zozo firması, gidon ve selenin yanı sıra gidon boğazında da bisiklete çok büyük bir katkı yapmış. Aynakol ise bizzat kron imzası taşıması ile bilinmektedir. Erkekler için tasarlanan bisiklet, dikkat çekici özellikleri ile beklentileri tam anlamı ile karşılamaktadır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 24 Jant V Fren
Değerlendirmeniz
To Top