SKU
1000000201

Kron Xc 100 26 Jant V Fren

Kron markası, keyfinizi katlamanız için Kron XC 100 - 26\' MTB - 21 Vites - V-Fren modelini üreterek, birçok farklı özelliği ürün bünyesinde toplamayı bilmiştir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 26 Jant V Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
26”
Kadro
ALÜMİNYUM 1.1/8″
Maşa
Mozo M20
Ön Vites
Shimano Tourney FD-TY300
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Vites Kolu
SHIMANO EF41 3X7
Sele
Kron

Bisiklet sürmenin ne kadar eğlenceli bir aktivite olduğu bilinmektedir. Bu noktada Kron markası, keyfinizi katlamanız için Kron XC 100 - 26' MTB - 21 Vites - V-Fren modelini üreterek, birçok farklı özelliği ürün bünyesinde toplamayı bilmiştir. V fren ve 21 vites gibi avantajları olan bisikletin, daha birçok göze çarpan avantajları söz konusudur.

Özellikleri

  • Bisikletin selesine çok büyük önem veren firma, bu yüzden kendi üretmiş olduğu seleyi bisiklette kullanmıştır.
  • Bisikletin sınıfı dağ bisikleti olarak geçmektedir. Değişik arazi koşullarının hepsinde çok yüksek bir performans gösterebilmektedir.
  • Lastik boyutları 26*2.10 şeklindedir.
  • Erkeklere uygun bir bisiklettir. Erkek anatomisine göre tasarlanmıştır.
  • Jantlarda kullanılan sistem, son dönemde çok büyük dikkat çeken ve dayanıklı olan çift kat sistemidir. Bunun yanı sıra malzeme de alüminyumdur.
  • Sele borusu seçimi ise Zozo markasından yana yapılmıştır.
  • Aynı marka hem gidon boğazı hem de gidonda kullanılmıştır.
  • Bisikletin frenler V-Fren şeklindedir.
  • Frenleri üreten marka ise Alloy şirketidir.

Vites Özellikleri

Bisikletlerin en önemli bölümlerinden birisi viteslerin olduğu alandır. Kron şirketi, vites seçiminde her zaman en iyisini kullanmaktadır. Bundan dolayı viteslerde karşımıza çıkan isim ise herkesin yakından bildiği Shimano firmasıdır. Shimano vites kolu bölümünde de kendisini göstermektedir. Vites kolunun modeli ise ST serisidir.

Diğer Özellikler

Bisikletin görseli ve rengi, tercihler noktasında çok farklı opsiyonlar ile çıkmaktadır. Koyu ve mat renklerin yanı sıra daha canlı olan renkler de ilgi çekici bir biçimde üründe tercih edilmiştir. XC 100 - 26' MTB - 21 Vites - V-Fren bisikletin lastikleri ise arazinin engebesi ve diğer özellikleri göz önünde bulundurularak oldukça dayanıklı bir biçime tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra aynı durum kadroda da geçerlidir. Alüminyum malzeme, bisikletin hem kadrosunda hem de birçok bölümünde kendisini göstermektedir. Bu malzeme ve markalar ile tasarlanan bisiklet, yaşattığı sürüş keyfi ile her kesimden insana hitap edebilmektedir.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 26 Jant V Fren
Değerlendirmeniz
To Top