SKU
1000000204

Kron Xc 100 27.5 Jant Mekanik Disk Fren

Uzun süredir piyasada olan firma, Kron XC 100 - 27.5\' MTB - 21 Vites - M. Disk modelini, insanların beğenisine sunmuştur.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 27.5 Jant Mekanik Disk Fren
Marka
Kron
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Mozo M20
Ön Vites
Shimano Tourney FD-TY300
Arka Vites
SHIMANO TOURNEY TY300
Sele
Kron

Kron markası, Türkiye’de bisiklet tasarlayan ve bunu son derece profesyonel bir şekilde yapan şirketlerden birisidir. Uzun süredir piyasada olan firma, Kron XC 100 - 27.5' MTB - 21 Vites - M. Disk modelini, insanların beğenisine sunmuştur. Bisiklete dışarıdan bakıldığı zaman son derece tatmin edici bir görünüşün olduğunu söylemek gerekiyor. Bunun yanı sıra ürünün özellikleri de aynı derecede kaliteli ve dikkat çekicidir.

Özellikleri

  • Bisikletin kullanım alanı arazidir. Çünkü dağ bisikleti olacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak istenildiği vakit şehir içinde ve yolda da bisikleti kullanmak mümkündür.
  • Erkeklerin vücut yapısına göre üretilen bisiklet, 27.5 jant ölçülerine sahiptir.
  • Vites sayısı ise 21 olarak belirlenmiştir.
  • Kadro ölçülerinde dikkat çeken rakamlar ise 16, 18 ve 20 inç şeklindedir.
  • Selenin markası ise şirketin ürettiği ve tasarladığı Kron markasıdır.
  • Hazne bölümünde alüminyum malzemenin dayanıklılığı ve şıklı dikkat çekmektedir.
  • Jantlar çift katlı olarak zozo markasının izlerini taşımaktadır.
  • Bisikletin ruble alanı ise shimano isminin AMF serisidir.

Vites ve Fren Özellikleri

XC 100 - 27.5' MTB - 21 Vites - M. Disk bisiklet modelinin frenlerinde M.disk tercih edilmiştir. Vites bölümünde ön plana çıkan marka ise shimano’dur. Bu firmanın en çok sevilen ve pratiklik sağlayan Tourney serisi kullanılmıştır. Arka vites bölümünde Tourney RD-TY ön plana çıkarken, ön viteste ise FD serisi kullanılmıştır. ST EF ise vites kolundaki markadır.

Diğer Özellikler

Bisikletin jantları çift katlı olması nedeni ile güvenliği ön plana almıştır. Bunun yanı sıra gidon kısmında Zozo tercih edilmektedir. Aynakol için de aynı marka ile çalışılmıştır. Bisiklet tasarımında kullanılmış olan markaların kaliteli olması, ürünü son derece cazip kılmayı başarmıştır. Bundan dolayı bisiklet, son dönemde en çok satın alınan modellerden birisi olmuştur. Kron çizgilerinin başarılı bir biçimde kullanıldığı bisiklet, renkle alakalı olarak müşterilere değişik birçok opsiyon sunması ile biliniyor. Bundan dolay istediğiniz rengi bularak, son derece şık tasarlanan bu bisikleti satın alabilirsiniz.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 27.5 Jant Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top