SKU
1000000205

Kron Xc 100 27.5 Jant V Fren

Firmanın ürünlerinden olan Kron XC 100 - 27.5 V-Fren, son derece dikkat çeken ve kullanan kişilere büyük rahatlık sağlayan özelliklere sahiptir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 27.5 Jant V Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
V Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
27,5”
Kadro
Alüminyum
Maşa
Mozo M20
Ön Vites
Shimano Tourney FD-TY300
Arka Vites
Shimano Tourney RD-TY300
Vites Kolu
Shimano Tourney ST-EF41
Sele
Kron

Bisiklet, birçok insanın en büyük eğlencesinden biridir. Bundan dolayı bisiklet, ilgi gören bir hobi ve üründür. Bu ürünü üreten firma sayısı, son yıllarda ülkemizde artış göstermiştir. Kron, yerli üretim yapan bir şirkettir. Firmanın ürünlerinden olan Kron XC 100 - 27.5  V-Fren, son derece dikkat çeken ve kullanan kişilere büyük rahatlık sağlayan özelliklere sahiptir.

Özellikleri

 • Bisiklet, erkekler baz alınarak tasarlanmıştır.
 • Dağ bisikletidir.
 • Vites sayısı 21 olarak belirlenmiştir.
 • Aynakol seçiminde tercih edilen işletme Zozo firmasıdır.
 • Sele borusunda da aynı firma ile çalışılmıştır.
 • Gidon boğazı bölümünde Zozo şirketinin tasarımı ön plana çıkmaktadır.
 • Bisikletin ruble bölümü ise Shimano AMF modelinin TZ21 serisidir.
 • Orta göbek için Neco firmasının ürettiği malzeme kullanılmıştır.
 • Kadro kısmı tamamen alüminyum malzeme ile kaplıdır.
 • 6061 kadronun pg modeli ile çalışılmıştır.
 • Maşa seçiminde ise Mozo markası ön plana çıkmaktadır.

Vites ve Fren Özellikleri

Ürün, kaliteli vites sistemleri ile dikkat çekmektedir. Buna göre vites bölümünün hepsinde ön plana çıkan marka Shimano ismidir. Vitesin kol bölümünde Tourney ST EF 41 tercih edilirken, ön ve arka viteslerde TY 300 modeli kullanılmıştır. XC 100 - 27.5 V-Fren modelinin en dikkat çeken özelliklerinden birisi ise V fren sistemine sahip olmasıdır. Fren markası ise Alloy olarak belirlenmiştir. Hızlı bir şekilde ürünün durması, bu fren ile sağlanmaktadır.

Diğer Özellikleri

Kron bisikletin jantlarında 27.5 ölçüleri tercih edilmiştir. Çift katlı bir jant sisteminin olması, bisikletin her türlü darbeye karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Ayrıca çift katlı jant bölümünde alüminyum malzemenin olması dikkat çekici bir ayrıntıdır. Bisikletin selesi, kron markası tarafından tasarlanmış ve bu şekilde ürüne monte edilmiştir. Bisikleti satın alırken, farklı renkler arasından seçim yapma imkanı söz konusudur. Renk opsiyonları içinde siyah ile turkuaz kullanılarak dizayn edilen model çok şıktır. Renk dağılımı lastik içlerine de yansıtılmıştır. Bisikletin safkan fosforlu yeşil olan modeli ile birlikte kırmızı ve beyaz modeli de vardır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 27.5 Jant V Fren
Değerlendirmeniz
To Top