SKU
kron-xc-100-29-jant-mekanik-disk-fren

Kron Xc 100 29 Jant Mekanik Disk Fren

Kron XC 100 - 29\' MTB - 21 Vites - M. Disk, Xc serisinin en dikkat çekici modellerinden birisidir.

Tüm Ürünlerde Vade Farksız 3 TAKSİT

Corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına önlemler almış bulunuyoruz. Ürünlerin kargo ile sevkiyatında aksama olmayacaktır. Ürünleriniz Yurtiçi Kargo ile kargolanacaktır.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Adı
Kron Xc 100 29 Jant Mekanik Disk Fren
Marka
Kron
Fren Tipi
Mekanik Disk Fren
Vites Sayısı
21 Vites
Jant Ebatı
29”

Türk bisiklet üreticisi olarak piyasada yer alan Kron markası, farklı özelliklere sahip olan ve her kesimin ilgisini çekebilecek birçok bisiklet üretmektedir. Kron XC 100 - 29' MTB - 21 Vites - M. Disk, Xc serisinin en dikkat çekici modellerinden birisidir. Güzel ve şık bir görünüme sahip olması, bisikleti son derece özel kılmaktadır.

Özellikleri

  • Bisikletin frenleri tasarlanırken, Logan markası tercih edilmiş ve son derece kaliteli bir üründen faydalanılmıştır. Logan marka fren, M. Disk özelliğine sahiptir.
  • Kadro ölçüleri 18 ve 20 inçtir.
  • Ruble bölümünde tercih edilmiş olan marka Shimano’dur. Ayrıca bu markanın AMF TZ21 modeli ön plana çıkmaktadır.
  • Jantlar alüminyum malzemeden üretilerek bisikletin en önemli bölümlerinden birisi başarılı bir biçimde tasarlanmıştır.
  • Gidon zozo markasının katkısı ile oldukça dayanıklı ve şık bir biçimde tasarlanmıştır.
  • Gidon boğazında da aynı markanın imzasını görmekteyiz.
  • Lastiklerde ise 29*2.10 boyutları dikkat çekmektedir.

Vites Özellikleri

Bisiklet, kaliteli vites sistemi ile dikkat çekmektedir. Bundan dolayı vitesler ile alakalı olarak sorun yaşanması imkansızdır. Çünkü vites bölümünde Shimano markası ön plana çıkarken, Tourney seçeneği aktif hale getirilmiştir. Vites kolu seçiminde yine shimano markasının olduğunu görmekteyiz. Bunun yanı sıra ön ile arka viteslerin tercihleri birbirinden tamamen farklıdır. Ön viteste FD TY 30 gibi sınıfının en iyilerinden birisi tercih edilmiştir. Arka viteste ise RD TY 300 serisinden yararlanılmıştır.

Diğer Özellikler

XC 100 - 29' MTB - 21 Vites - M. Disk bisikletin fren bölümü oldukça kaliteli bir biçimde ve Logan markası üzerinden dizayn edilmiştir. Bunun yanı sıra fren sistemi M disk olarak göze çarpar. Bundan dolayı güvenli duruşlar çok kısa bir zaman dilimi içerisinde olmaktadır. Ayrıca jant seçiminde katlı malzeme tercih edilerek, güvenlik her daim üst seviyede tutulmuştur. Bu sayede alüminyum malzemenin dayanıklılığı kron bisikletin her bölümüne yansımıştır.

Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:Kron Xc 100 29 Jant Mekanik Disk Fren
Değerlendirmeniz
To Top